oneplus onewatch strona www

 

Era smartwatchy jest już coraz bliżej. Teraz praktycznie każdy producent urządzeń mobilnych szykuje się do prezentacji inteligentnego zegarka. Nawet OnePlus znany ze swoich interesujących produktów niechcący ujawnił dane na temat nadchodzącego smartwatcha OnePlus OneWatch, który już teraz wydaje się interesujący.

 

Dotychczas jedynie Motorola zaskoczyła wszystkich swoim zegarkiem o bardzo ładnym wyglądzie i przede wszystkim z okrągłą tarczą. Jednak już OneWatch sprawi, że Moto 360 nie będzie już pod tym względem wyjątkowy. Smartwatch OnePlus oprócz okrągłego wyświetlacza ma cechować tytanowa obudowa oraz skórzany pasek.

 

oneplus onewatch

 

Sam ekran ma zostać wykonany w technologii OLED, a jego ochroną ma zająć się szafirowa powłoka. Kolejna interesująca cecha to zaokrąglony akumulator, który najprawdopodobniej znajdzie się właśnie w skórzanym pasku. Jego ładowanie będzie możliwe za pomocą technologii Qi, a więc bezprzewodowo. To chyba jedna z największych zalet w stosunku do konkurencyjnych zegarków. Niestety niewiele wiadomo o platformie, na której będzie pracował OneWatch – wiele mówi się o nowym rozwiązaniu od Cyanogen Inc.

 

Wszystko prezentuje się bardzo interesująco, prawda? To dodajmy do tego politykę cenową OnePlus i bardzo możliwe, że znaleźliśmy najlepszy spośród wszystkich inteligentny zegarek. Pozostaje tylko pytanie – kiedy go poznamy?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.