OnePlus OneWatch, czyli kolejny smartwatch z okrągłą tarczą i świetnym wykonaniem

Newsy

oneplus onewatch strona www

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Era smartwatchy jest już coraz bliżej. Teraz praktycznie każdy producent urządzeń mobilnych szykuje się do prezentacji inteligentnego zegarka. Nawet OnePlus znany ze swoich interesujących produktów niechcący ujawnił dane na temat nadchodzącego smartwatcha OnePlus OneWatch, który już teraz wydaje się interesujący.

 

Dotychczas jedynie Motorola zaskoczyła wszystkich swoim zegarkiem o bardzo ładnym wyglądzie i przede wszystkim z okrągłą tarczą. Jednak już OneWatch sprawi, że Moto 360 nie będzie już pod tym względem wyjątkowy. Smartwatch OnePlus oprócz okrągłego wyświetlacza ma cechować tytanowa obudowa oraz skórzany pasek.

 

oneplus onewatch

 

Sam ekran ma zostać wykonany w technologii OLED, a jego ochroną ma zająć się szafirowa powłoka. Kolejna interesująca cecha to zaokrąglony akumulator, który najprawdopodobniej znajdzie się właśnie w skórzanym pasku. Jego ładowanie będzie możliwe za pomocą technologii Qi, a więc bezprzewodowo. To chyba jedna z największych zalet w stosunku do konkurencyjnych zegarków. Niestety niewiele wiadomo o platformie, na której będzie pracował OneWatch – wiele mówi się o nowym rozwiązaniu od Cyanogen Inc.

 

Wszystko prezentuje się bardzo interesująco, prawda? To dodajmy do tego politykę cenową OnePlus i bardzo możliwe, że znaleźliśmy najlepszy spośród wszystkich inteligentny zegarek. Pozostaje tylko pytanie – kiedy go poznamy?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x