ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najchętniej oglądane w hbo go

Wtorkowa aktualizacja oferty HBO GO

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO należy do zaszczytnego grona największych serwisów streamingowych na świecie. Aby utrzymać zainteresowanie obecnych użytkowników oraz zachęcać nowe osoby do subskrypcji, platforma musi regularnie aktualizować swoją bibliotekę, co też dziś uczyniła. Co prawda dzisiejsza data nie przynosi zbyt wielu nowości, ale prawda jest taka, że lepsze to niż nic. Z pełną aktualizacją biblioteki HBO GO zapoznacie się w dalszej części tego wpisu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – wtorek, styczeń 2020

HBO GO

Jak już wspomniałem, dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie jest zbyt obszerna, bowiem dodano tylko dwa nowe odcinki seriali. Mowa o następujących tytułach:

  • All American (2018) [odcinek S02E10] [+ audio, + napisy]
  • Batwoman (2019) [odcinek S01E11] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Bilety miejskie SkyCash — UWAGA — Mandat pomimo posiadania ważnego biletu

Po raz kolejny – lepsze dwa nowe odcinki seriali niż nic. A skoro już o serialach mowa, to nie byłbym sobą, gdybym przepuścił okazję do zaproszenia was do zapoznania się z moim tekstem przedstawiającym najlepsze seriale HBO GO. A w przypadku gdy nie ograniczacie się tylko do jednej platformy, to polecam także zerknąć na najlepsze seriale Netflixa oraz najlepsze seriale Amazon Prime Video. Pod koniec warto wspomnieć, że jutrzejszy dzień także nie będzie zbyt ciekawy dla subskrybentów HBO GO, bo na platformie pojawi się tylko jedna nowość: „Cudotwórcy: Wieki ciemne” (odcinek 1). Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy