Samsung Galaxy Buds

Poznaliśmy prawdopodobna cenę Galaxy Buds+

Newsy

Już za dwa tygodnie odbędzie się konferencja Samsung Unpacked, której gwiazdą będzie wyczekiwana rodzina flagowców Galaxy S20. Następnie gigant pokaże światu kolejne wydanie swoich bezprzewodowych słuchawek, które będą nosić nazwę Galaxy Buds+. Teraz poznaliśmy ich prawdopodobną cenę, która ma być nieco wyższa od tej, w której w dniu premiery sprzedawane były Galaxy Buds. Niestety w naszym kraju różnica zapewne będzie bardziej wyraźna.

Cena Galaxy Buds+ według najnowszych doniesień nie będzie niska

Galaxy Buds+

Wiemy już, że z wyglądu Galaxy Buds+ będą niemal identyczne jak Galaxy Buds. Zmiany mają zostać poczynione w środku, bowiem według przecieków Galaxy Buds+ będą działać na jednym ładowaniu aż o 50% dłużej od swojego poprzednika, a ponadto aktywna redukcja hałasu zostanie w nich ulepszona. Jeśli chodzi o wspomnianą cenę, to Max Weinbach, czyli człowiek, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, poinformował, że Galaxy Buds+ będzie można kupić za 149,99 dolarów. Oczywiście jego słów nie należy traktować jako wyrocznie, bo na dobrą sprawę to nadal niepotwierdzone przecieki.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Torchlight III zostało oficjalnie zapowiedziane. Zagramy już w tym roku

Wspomniana powyżej kwota przekłada się na około 583 zł, a biorąc pod uwagę fakt, że w dniu premiery Galaxy Buds w Polsce kosztowały 649 zł (129,99 dolarów w Stanach Zjednoczonych), to nadchodzące słuchawki raczej na pewno kupimy u nas za więcej niż 700 zł, co już nie brzmi tak fajnie. Nie ma jednak co gdybać, bo do premiery opisywanego sprzętu pozostało już niewiele czasu, a wtedy wszystko stanie się jasne. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x