Już za dwa tygodnie odbędzie się konferencja Samsung Unpacked, której gwiazdą będzie wyczekiwana rodzina flagowców Galaxy S20. Następnie gigant pokaże światu kolejne wydanie swoich bezprzewodowych słuchawek, które będą nosić nazwę Galaxy Buds+. Teraz poznaliśmy ich prawdopodobną cenę, która ma być nieco wyższa od tej, w której w dniu premiery sprzedawane były Galaxy Buds. Niestety w naszym kraju różnica zapewne będzie bardziej wyraźna.

Cena Galaxy Buds+ według najnowszych doniesień nie będzie niska

Galaxy Buds+

Wiemy już, że z wyglądu Galaxy Buds+ będą niemal identyczne jak Galaxy Buds. Zmiany mają zostać poczynione w środku, bowiem według przecieków Galaxy Buds+ będą działać na jednym ładowaniu aż o 50% dłużej od swojego poprzednika, a ponadto aktywna redukcja hałasu zostanie w nich ulepszona. Jeśli chodzi o wspomnianą cenę, to Max Weinbach, czyli człowiek, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, poinformował, że Galaxy Buds+ będzie można kupić za 149,99 dolarów. Oczywiście jego słów nie należy traktować jako wyrocznie, bo na dobrą sprawę to nadal niepotwierdzone przecieki.

Zobacz także: Torchlight III zostało oficjalnie zapowiedziane. Zagramy już w tym roku

Wspomniana powyżej kwota przekłada się na około 583 zł, a biorąc pod uwagę fakt, że w dniu premiery Galaxy Buds w Polsce kosztowały 649 zł (129,99 dolarów w Stanach Zjednoczonych), to nadchodzące słuchawki raczej na pewno kupimy u nas za więcej niż 700 zł, co już nie brzmi tak fajnie. Nie ma jednak co gdybać, bo do premiery opisywanego sprzętu pozostało już niewiele czasu, a wtedy wszystko stanie się jasne. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.