Byte aplikacja

Poznajcie Byte – następcę Vine

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Vine to niegdyś bardzo popularna platforma, która rok po zdobyciu 200 milionów użytkowników została zamknięta, choć nadal pozwalała użytkownikom przeglądać wcześniej przesłane treści. Niedługo później współzałożyciel Vine Dom Hoffman poinformował, że planuje stworzyć duchowego następcę Vine, którego nazwałby V2. Niestety z powodu problemów prawnych do tego nie doszło, ale kilka dni temu mężczyzna pokazał światu swoje nowe dziecko – aplikację Byte, która ma wiele wspólnego z niegdyś uwielbianym Vine.

Byte, czyli następca Vine – czy nowa aplikacja osiągnie sukces?

Aplikacja Byte

Byte to bardzo prosta aplikacja, która pozwala użytkownikom udostępniać 6-sekundowe zapętlone filmy. Design nowego przedsięwzięcia Hoffmana jest bardzo prosty i estetyczny, a w samej aplikacji na chwilę obecną nie ma żadnych reklam, choć z czasem zapewne się to zmieni. Czy Byte odniesie sukces? Ciężko powiedzieć, choć na rynku, który jest już mocno przesycony, nowej marce może być naprawdę trudno się przebić. Konkurencja jest ogromna.

Zobacz także: Firma Microsoft zamyka projekt multiplatformowej aplikacji dla programu Windows Insiders

Aplikacja Byte jest dostępna całkowicie za darmo w Google Play i App Store. Pierwsze recenzje w obu sklepach są bardzo pozytywne, co z pewnością wróży dobrze na przyszłość nowej platformy. Niestety nie można powiedzieć, że aplikacja wprowadza jakikolwiek powiew świeżości, bo… to wszystko już było. Sprawdziliście już lub zamierzacie sprawdzić Byte? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy