Galaxy S9 tryb nocny

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ otrzymują oficjalne wydanie Androida 10!

Newsy

Android 10 został oficjalnie zaprezentowany kilka miesięcy temu, lecz wciąż stosunkowo niewiele smartfonów może się pochwalić najnowszym wydaniem Zielonego Robocika. Jeśli chodzi o Samsunga, to producent w ostatnim czasie naprawdę pozytywnie zaskakuje – Androida 10 dostała już m.in. rodzina Galaxy S10 i Galaxy Note10, a teraz przyszedł czas na serię Galaxy S9.

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ kolejnymi smartfonami Samsunga z oficjalnym Androidem 10

Galaxy S9 Android 10

Samsung rozpoczął beta testy Androida 10 z OneUI 2.0 na Galaxy S9 i Galaxy S9+ w listopadzie zeszłego roku. Trochę czasu już minęło, ale na szczęście oficjalne, a zarazem stabilne wydanie aktualizacji trafia już do pierwszych użytkowników Galaxy S9 i Galaxy S9+, choć jak zawsze na początku tylko w Niemczech. Uaktualnienie jest oczywiście rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je jednocześnie. Dobra wiadomość jest taka, że zazwyczaj już kilka dni po pojawieniu się nowej wersji systemu w Niemczech Samsung udostępnia je w Polsce.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Tijara Mobile, czyli operator, do którego zapiszesz się wysyłając wiadomość przez Instagrama

Uaktualnienie waży dokładnie 1767,70 MB i prócz Androida 10 z One UI 2.0 zawiera także styczniowe poprawki zabezpieczeń. Jeśli chodzi o nowości, to należy się spodziewać całkiem wielu. Aby sprawdzić, czy aktualizacja już przypadkiem do was nie dotarła, udajcie się do ustawień i spróbujcie wywołać ją ręcznie. Jeśli się nie pojawia, to oznacza, że musicie po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x