ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Android custom rom pierwsze kroki

Masz problem z Androidem? Google pomoże ci na Twitterze

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android to najpopularniejszy mobilny system operacyjny na świecie. Niestety niekiedy jego użytkownicy natrafiają na problemy, których nie są w stanie sami rozwiązać. Wtedy najczęściej tworzą tematy na różnego rodzaju forach, gdzie szukają pomocy. Od teraz można poprosić o pomoc na Twitterze, a odpowiedzi na zapytanie udzieli samo Google.

Google pomaga użytkownikom Androida na Twitterze

Wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu Androida na Twitterze pojawił się powyższy wpis. Informuje on, że od teraz na zapytania związane z Androidem będzie odpowiadać samo Google. Oczywiście jest to oferta kierowana wyłącznie do użytkowników Twittera, gdyż w swoim pytaniu trzeba umieścić hasztag #AndroidHelp, aby wpis dotarł do odpowiednich osób.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei MateBook D 14, GeForce RTX 2060, Western Digital My Passport 5 TB i więcej w super cenach!

Niestety już teraz widać, że wspomniany hasztag jest używany w nieprawidłowy sposób, przez co ciężko znaleźć jakąkolwiek odpowiedź od Google. Najczęstsze pytania dotyczą aktualizacji konkretnych modeli smartfonów, a jak wiadomo – gigant z Mountain View nie ma na to wpływu. Jeśli macie więc jakieś pytania, które skupiają się np. wokół napotkanego przez was problemu w Androidzie, to śmiało spróbujcie swoich sił, a być może Google okaże się pomocne. Rzecz jasna pytania muszą być zadawane w języku angielskim, co jednak nie powinno być dla nikogo przesadnym zaskoczeniem. Nie wiadomo, jak długo Google będzie oferowało wsparcie przez Twittera, ale oby jak najdłużej.

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy