Juho Sarvikas odchodzi z Noki

Składany smartfon od Nokii może zadebiutować jeszcze w tym roku

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Składane smartfony to cały czas gorący temat i wydaje się, że niemal każdy producent chce mieć tego typu urządzenie w swoim portfolio. Mają je już bowiem m.in. Samsung, Huawei i Motorola, a jeśli plotki się sprawdzą, to jeszcze w tym roku na rynek może trafić „składak” z logiem Nokii.

Składany smartfon Nokii zadebiutuje jeszcze w 2020 roku? Tak sugerują plotki

Nokia

Składane smartfony to pożądane, choć drogie urządzenia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Nokia, która według dość zaufanego portalu Nokiamob chce wypuścić na rynek swój pierwszy składany smartfon jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego. Człowiek znany ze swoich „wtyków w branży” ukrywający się na Twitterze pod nazwą @nokia_anew z kolei twierdzi, że pierwszy prototyp składanego smartfona Nokii był gotowy już w połowie 2019 roku.

Zobacz także: Klasyka HBO GO – oto trzy seriale, które musisz zobaczyć, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z tą platformą

Jeśli stwierdzenie wspomnianego „tipstera” jest prawdziwe, to może to oznaczać, że Nokia powie lub pokaże co nieco na temat składanego smartfona już na nadchodzących targach MWC 2020, które rozpoczynają się w poniedziałek 24 lutego. Oczywiście należy wspomnieć, ze cały czas mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się sprawdzić. Dopóki w temacie nie wypowie się sama Nokia, niestety niczego nie możemy brać za pewnik. Chcielibyście zobaczyć składany smartfon od tego producenta? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Nokiamob, Twitter (@nokia_anew)

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy