iPhone 9 wygląd

iPhone 9 jednak z fizycznym przyciskiem? To bardzo możliwe

Newsy

Apple to jedna z najpopularniejszych marek świata, która jest w stanie sprzedać dosłownie wszystko, co zostało opatrzone jej logiem. Od dłuższego czasu wiemy, że gigant z Cupertino szykuje tańszego iPhone’a – wcześniej myśleliśmy, że chodzi o iPhone’a SE2, a teraz już wiemy, że jednak mowa o iPhonie 9. Ostatnie plotki mówiły, że wspomniany smartfon zadebiutuje bez przycisku fizycznego i z Face ID zamiast Touch ID. Najnowsze doniesienia z zaufanego źródła wskazują niestety na coś innego.

iPhone 9 z przyciskiem fizycznym – Evan Blass studzi entuzjazm wielu osób

iPhone 9

Evan Blass, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży” poinformował, że iPhone 9 jednak zostanie wyposażony w przycisk fizyczny z Touch ID. Co więcej, mężczyzna zdradził, iż urządzenie zadebiutuje wiosną, ale dokładnej daty niestety nie poznaliśmy. Nie da się ukryć, że jest to dość przykra informacja, bowiem wiele osób liczyło, że Apple postara się nieco bardziej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei MateBook D 14, GeForce RTX 2060, Western Digital My Passport 5 TB i więcej w super cenach!

Oczywiście należy wspomnieć, że cały czas mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się sprawdzić. Wydaje mi się to jednak wysoce nieprawdopodobne, gdyż Evan Blass słynie z wiarygodnych informacji. Niemniej jednak na chwilę obecną niczego nie możemy brać za pewnik, a przynajmniej do czasu, aż w temacie nie wypowie się samo Apple. Czekacie na premierę iPhone’a 9? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x