vivo szafir saphire iphone 6 12

 

Chińczycy nie byliby sobą, gdyby nie kopiowali sukcesu innych albo chociaż po części się na nim wzorowali. Jednak co zrobić jeżeli producent wzoruje się na modelu, który jeszcze nie miał swojej premiery i istnieje jedynie w fazie plotek? Z pewnością w tym wypadku o Vivo ponownie będzie głośniej.

 

Chińska firma, która jako pierwsza w historii zaprezentowała smartfona z wyświetlaczem QHD (Xplay 3S) teraz szykuje się do przedstawienia kolejnego mobilnego urządzenia z najwyższej półki, ale dodatkowo jego design będzie nawiązywał do wszelkich plotek i mockup’ów 4,7-calowego iPhone’a 6.

 

vivo szafir saphire iphone 6

 

Niestety, niewiele wiemy na temat propozycji Vivo – nie znam nawet nazwy, ale możemy być pewni, że to urządzenie tanie nie będzie. W zamian użytkownik z pewnością dostanie najlepsze podzespoły, bardzo dobry chip muzyczny czy też aparat z najwyższej półki.

 

vivo szafir saphire iphone 6 123

 

Kolejną charakterystyczną cechą nadchodzącego chińskiego smartfonu ma być szafirowe szkło, pod którym znajdzie się wyświetlacz. Z kolei ramki wokół tego ostatniego z pewnością nie będą należeć do największych i zostaną praktycznie zjednoczone z aluminiowym szkieletem, który także nawiązuje do smartfonu Apple.

 

Jak podoba Wam się nadchodzący smartfon Vivo? Na koniec jeszcze jedna informacja, a więc cena – ma wynosić około 2000 złotych. To stosunkowo nie dużo, ale pamiętajmy, że mówimy o chińskim rynku.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.