Amazon Prime Video należy do grona największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych świata. W ofercie giganta można znaleźć naprawdę wiele ciekawych filmów i seriali, ale oczywiście platforma nie spoczywa na laurach i nieustannie dodaje do niej nowości. Rzecz jasna zdarza się, że niekiedy też usuwa produkcje, których z różnych powodów nie opłaca się dalej utrzymywać. Dziś mamy do czynienia z obiema tymi sytuacjami – z pełną aktualizacją biblioteki Amazon Prime Video możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Kolejna aktualizacja oferty serwisu Amazon Prime Video – poniedziałek, styczeń 2020

Amazon Prime Video

Nie ma co ukrywać, ale dzisiejsza aktualizacja oferty Amazon Prime Video nie jest zbyt obszerna. Pełna lista dodanych nowości prezentuje się następująco:

  • Mathu Vadalara (2019)
  • Medium (2007) [+ napisy]

Zobacz także: Wady produkcyjne mogą okazać się przełomem w produkcji komputerów kwantowych

Na tych dwóch nowościach jednak nie koniec, bowiem usunięto także filmy „Ingrid i Lola: Razem przeciwko zbrodni” (2012) i „Szkoła uwodzenia” (1999) oraz kilka sezonów serialu „Prawo i porządek: Sekcja specjalna” z 1999 roku. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że uzupełniono tłumaczenia w kilku odcinkach seriali „Mentalista” (2008) i „Wspaniała pani Maisel” (2017). To by było na tyle – nie da się ukryć, że to jedna z tych mniej obszernych aktualizacji biblioteki, jednak zawsze mogło być gorzej. Korzystacie z Amazon Prime Video? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.