Dziesięć dni temu dowiedzieliśmy się, że POCO opuściło Xiaomi i stało się niezależną marką. Niedługo po tej wiadomości wyszło na jaw, że już w lutym firma wypuści kolejny smartfon, lecz dokładna data jego premiery nie została wówczas zdradzona. Dziś sytuacja się zmieniła, bowiem wiemy już, kiedy Poco X2 ujrzy światło dzienne.

Dokładna data premiery Poco X2 przestała być tajemnicą – jeszcze tylko kilka dni

poco x2

Poco X2 to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Poco F1 był niemałym hitem, bo oferował wprost fenomenalny stosunek ceny do wydajności, więc możemy śmiało założyć, że „dwójka” nie będzie pod tym względem gorsza. Przechodząc jednak do rzeczy: Poco X2 zostanie oficjalnie zaprezentowany już 4 lutego, czyli za 8 dni licząc od dziś.

Zobacz także: [Promocje dnia] Apple iPhone XS, Logitech G433, Samsung QE55Q70RAT i więcej w super cenach!

Z materiałów promocyjnych Poco X2 możemy wywnioskować, że urządzenie zostanie wyposażone m.in. w ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz, aparat 64 Mpix z czujnikiem IMX686 od Sony, chłodzenie cieczą oraz procesor od Qualcomma – najprawdopodobniej z najwyższej półki. Firma szczególnie chwali się ekranem 120 Hz, którego zalety pokazuje na dedykowanej stronie dostępnej pod adresem smoothaf.co.in, która działa tylko na smartfonach. Cena opisywanego urządzenia na razie jest wielką niewiadomą, lecz myślę, że akurat w tej kwestii możemy być spokojni. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.