ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja Gingerbread dla Optimus 2X już blisko?

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy
optimus2x-gingerbread

LG Optimus 2X, w przeciwieństwie do swojego amerykańskiego odpowiednika, czyli T-Mobile G2X, przez długi czas pozostaje bez aktualizacji do najnowszej wersji systemu. W dniu premiery rynkowej (okolice marca) LG informowało o planach rychłego wypuszczenia nowego oprogramowania. Do tej pory na zapowiedziach się zakończyło, co pozostawia duży niesmak, gdyż jest to urządzenie z najwyższej półki i większość konkurencji już dawno otrzymała aktualizacje.

Najnowsze nieoficjalne informacje podają, że użytkownicy Optimusa 2X mogą zakończyć oczekiwanie w ciągu najbliższych dwóch/trzech tygodni. Nasi zachodni sąsiedzi twierdzą, że finalna wersja Gingerbread 2.3.4 jest już gotowa i przechodzi ostatnią fazę testową u operatorów. Podobno sprawuje się wyśmienicie i w widoczny sposób usprawnia działanie smartfonu.

Najwyższy czas LG. Powoli nadciąga nowa wersja systemu, a koreański producent wciąż nie może uporać się z mającym już prawie rok Androidem 2.3 Gingerbread. Posiadając takie opóźnienia w dostarczaniu oprogramowania nie można myśleć o zdominowaniu rynku.

źródło: XDA, bestboyz.de

Sprawdź najnowsze wpisy