Aktualizacja Gingerbread dla Optimus 2X już blisko?

Newsy

optimus2x-gingerbread

LG Optimus 2X, w przeciwieństwie do swojego amerykańskiego odpowiednika, czyli T-Mobile G2X, przez długi czas pozostaje bez aktualizacji do najnowszej wersji systemu. W dniu premiery rynkowej (okolice marca) LG informowało o planach rychłego wypuszczenia nowego oprogramowania. Do tej pory na zapowiedziach się zakończyło, co pozostawia duży niesmak, gdyż jest to urządzenie z najwyższej półki i większość konkurencji już dawno otrzymała aktualizacje.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Najnowsze nieoficjalne informacje podają, że użytkownicy Optimusa 2X mogą zakończyć oczekiwanie w ciągu najbliższych dwóch/trzech tygodni. Nasi zachodni sąsiedzi twierdzą, że finalna wersja Gingerbread 2.3.4 jest już gotowa i przechodzi ostatnią fazę testową u operatorów. Podobno sprawuje się wyśmienicie i w widoczny sposób usprawnia działanie smartfonu.

Najwyższy czas LG. Powoli nadciąga nowa wersja systemu, a koreański producent wciąż nie może uporać się z mającym już prawie rok Androidem 2.3 Gingerbread. Posiadając takie opóźnienia w dostarczaniu oprogramowania nie można myśleć o zdominowaniu rynku.

źródło: XDA, bestboyz.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x