Jak jeść -50% z nową aplikacą OpenCard?

Aplikacje

open-card-karta-czarna--lo-biale spons

Dla wszystkich użytkowników Android.com.pl 30-dniowa karta OpenCard o wartości 39 zł gratis! Szczegóły w artykule.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

OpenCard to karta, która oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% przez 12 miesięcy do ponad 700 restauracji w całej Polsce, użytkowników OpenCard jest już ponad 25 tysięcy. Program dynamicznie się rozwija i zmierza do stworzenia sieci 1500 restauracji.

Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie www.opencard.pl

 

Screenshot_2014-07-07-13-40-06

 

Aplikacja OpenCard doczekała się na update do wersji 2.0 i jest obowiązkiem dla każdego posiadacza karty. Jej głównym zadaniem jest znajdowanie restauracji partnerskich, które położone są w pobliżu oraz wytyczanie najlepszej trasy. Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania w poszczególnych restauracjach.

Screenshot_2014-07-07-13-37-54

W nowej odsłonie aplikacji dodana została kluczowa funkcjonalność karty cyfrowej dzięki, której użytkownicy mogą  przenieść kartę plastikową do swojego smartfona. Dodatkowo udostępniono użytkownikom tworzenie listy ulubionych restauracji  oraz monitorowanie oszczędności poczynionych dzięki korzystaniu z OpenCard.

Screenshot_2014-07-07-13-38-21

Przetestujcie nową darmową aplikację OpenCard 2.0 oraz jej elektroniczną kartę o wartości 39 zł, którą w dniu dzisiejszym otrzymasz całkowicie za free! Przed złożeniem zamówienia w restauracji wystarczy pokazać OpenCard w telefonie i cieszyć się przyjemnością jedzenia za pół ceny!

Screenshot_2014-07-07-13-39-08

Jak pobrać darmową kartę OpenCard na swojego Androida?

Twoja karta OpenCard w 5 krokach:

  1. Pobierz za darmo aplikację z Google Play Store: OpenCard
  2. Wejdź w zakładkę „użyj karty”
  3. Wejdź w zakładkę „Użyj kod promocyjny”
  4. W polu kodu wpisz „Android”
  5. Korzystaj z OpenCard przez miesiąc za darmo.                                                         

Nowa aplikacja OpenCard została zaprojektowana przez firmę AppHouse.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x