Internet za darmo T-Mobile

T-Mobile będzie ostatnim operatorem w Polsce z działającą bramką SMS

Newsy

T-Mobile pozostanie ostatnim dużym operatorem w Polsce, w którego ofercie będzie funkcjonować internetowa bramka SMS. Z usługi tego typu już dawno zrezygnowała sieć Play, wkrótce swoich bramek pozbędą się także Plus i Orange. Bramki SMS były popularne, gdy wysyłanie dużej ilości wiadomości tekstowych z telefonu wiązało się ze znacznymi kosztami. Obecnie większość klientów sieci komórkowych posiada aktywowaną taryfę lub pakiet, w ramach których może wysyłać SMS-y z telefonu bez limitu.

Plus i Orange rezygnują. Działająca bramka SMS tylko w T-Mobile

Operator sieci Orange zapowiedział, że 1 lutego 2020 roku jego bramka SMS przestanie działać. Orange poprosiło swoich klientów, by w razie potrzeby do końca stycznia zabezpieczyli (skopiowali) ważne dla nich wiadomości. Operator zdecydował się na rezygnację z obsługi bramki SMS ze względu na malejące zainteresowanie tą usługą.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
t-mobile bramka sms

Zamknięcie swojej bramki SMS planuje również operator sieci Plus. Informujemy o planowanym wyłączeniu usług Bramka SMS oraz Bramka SMS do sieci Plus – czytamy na stronie operatora. – W związku z tym od dnia 13 stycznia 2020 roku wyłączone zostaną numery SMS Premium: 7266, 7566 oraz 7966 umożliwiające kolejne zasilenia konta punktowego w usłudze Bramka SMS. Stan punktów mogą Państwo łatwo sprawdzić – po zalogowaniu się do konta w bramce SMS i wejściu w zakładkę „Konto”. Zalecamy wykorzystanie punktów zgromadzonych na Państwa koncie do dnia zamknięcia Usługi. O terminie wyłączenia usług oraz dostępu do strony sms.plus.pl poinformujemy Państwa ze stosownym wyprzedzeniem odrębnym komunikatem na stronie sms.plus.pl oraz na plus.pl/bramkasms jak również w wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu komórkowego przypisanego do Państwa konta.

Czytaj także: Klient sieci Plus złożył skargę do UOKiK. Efekt? OGROMNA kara dla operatora

Rok temu swoją bramkę SMS zamknęła sieć Play. Ostatnim znaczącym operatorem na polskim rynku, który będzie miał w swojej ofercie tego typu usługę, będzie więc T-Mobile. Sieć ta nie ma obecnie planów związanych z likwidacją bramki.

źródło: wirtualnemedia.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x