ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
utrudnienia w bankowości

W ten weekend czekają nas utrudnienia w bankowości internetowej

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Klienci niektórych polskich banków mogą w ten weekend napotkać utrudnienia w bankowości online. Dostęp do bankowości mobilnej może być utrudniony, a płatności kartą przez pewien czas będą niedostępne.

Utrudnienia w bankowości internetowej – czego można się spodziewać?

W ten weekend mBank przeprowadza prace techniczne. Przewidywane są zatem utrudnienia. W sobotę pomiędzy godzinami 19:00 a 20:00 klienci nie będą mogli wykonywać przelewów Blik w aplikacji mobilnej. W nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 2:30 – 7:30, nie będą działały bankomaty, wpłatomaty ani karty płatnicze. Od 2:30 do 10:00 nie będzie możliwe opłacanie zakupów zrobionych przez internet, a konta klientów w aplikacji mobilnej, jak i na stronie www będą niedostępne. W godzinach 2:00 – 11:00 nie będzie można składać żadnych wniosków online.

utrudnienia w bankowości

W niedzielę w godzinach 7:00 – 18:00 Toyota Bank przeprowadzi prace serwisowe. Przez ten okres czasu mogą wystąpić utrudnienia związane z dostępem do bankowości elektronicznej. Nie działać może także automatyczny serwis telefoniczny oraz usługi tak zwanych szybkich płatności. Problemy mogą napotkać również klienci, którzy będą płacili kartą – autoryzacja płatności może nie przebiegać prawidłowo.

Czytaj także: Weryfikacja behawioralna ma poprawić bezpieczeństwo bankowości online w ING

Utrudnienia w ten weekend dotyczą również klientów Credit Agricole i Getin Banku. Tam jednak prace utrudniające klientom dostęp do bankowości online zostały wykonane już w nocy z piątku na sobotę. Przerwa w Credit Agriciole trwała od 23:00 do 00:01. Getin Bank przeprowadzał prace konserwacyjne od 00:00 do 03:20. Jeśli w tym czasie mieliście problemy z dostępem do usług banku, to obecnie wszystko powinno już wrócić do normy.

źródło: tvn24bis

Sprawdź najnowsze wpisy