Dyrektor generalny Realme uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, kiedy możemy spodziewać się inteligentnej opaski firmy. Stało się to podczas premiery smartfona Realne 5i. Od tamtego czasu pojawiały się plotki o wyglądzie i funkcjach tego urządzenia. Niestety większość z nich była nieprawdziwa. Dzisiaj mamy oficjalne informacje o tym, kiedy urządzenie będzie miało swoją premierę.

Opaska Realme

Opaska Realme

Na początek warto wyjaśnić, czym jest AskMadhav. To internetowy program, podczas którego widzowie zadają pytania do prezesa Realme na temat rozwoju i produktów firmy. Jego odpowiedzi są czasami dość szczegółowe, chociaż zwykle bywają wymijające. Podczas ostatniego, czternastego już odcinka dyrektor generalny został zapytany, kiedy inteligentna opaska firmy trafi na rynek. Według odpowiedzi jej premiera odbędzie się już w lutym. Niestety, nie podał przy tym żadnej dokładniejszej daty. Nie wiadomo także ile czasu minie od jej prezentacji do momentu trafienia do sklepów.

Zobacz też: Jak długo można liczyć na wsparcie Apple dla konkretnego modelu iPhone’a?

Niewiele też wiadomo o samym urządzeniu. Jednak biorąć pod uwagę, że Realme naśladuje we wszystkim Xiaomi, to możemy założyć, że będzie to coś w stylu Mi Band 4. Jednak korzystając z faktu, że opaska Xiaomi już jest obecna na rynku od jakiegoś czasu, to Reamle może się zdecydować na dodanie jakieś dodatkowej funkcjonalności tylko po to, żeby wypadła przy niej korzystniej. Tak przynajmniej wyglądają dotychczasowe działania firmy w segmencie smartfonów. W tym wypadku miłym dodatkiem byłaby obsługa Google Pay. Na to jednak nie ma raczej co liczyć. Realme skupia się głównie na rynku Indyjskim. Tam natomiast ta forma płatności nie jest obsługiwana.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.