Amazon Prime Video to bardzo popularny serwis streamingowy, który cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem także w naszym kraju. Podobnie jak konkurencja w postaci m.in. Netflixa czy HBO GO, platforma Amazona nieustannie aktualizuje swoją bibliotekę. Jest to konieczne, aby nie zanudzić obecnych użytkowników brakiem nowości oraz zdobyć zainteresowanie nowych osób. Dziś na Prime Video dodano kilka tytułów, ale usunięto też jeden film. Z pełną aktualizacją biblioteki zapoznacie się w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja oferty Amazon Prime Video – co nowego w serwisie?

Amazon Prime Video

Jeśli subskrybujecie Prime Video, z którym wczoraj nawiązała współpracę sieć Play, to z pewnością ucieszycie się z dzisiejszych nowości. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  • Blade of the Immortal (2019) [odcinek S01E16]
  • Babylon (2019) [odcinek S01E11]
  • Pet (2020) [odcinek S01E03]
  • The Forgotten Army – Azaadi ke liye (2019) [5 odcinków] [+ napisy]
  • Jessica Forever (2019) [+ napisy]
  • Star Trek: Picard (2019) [odcinek S01E01] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: [Promocje dnia] Apple iPhone XS, Logitech G433, Samsung QE55Q70RAT i więcej w super cenach!

Licząc nowe odcinki seriali, dodano dziś 6 nowości. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie odwiedźcie mój tekst o najlepszych serialach Amazon Prime Video – niewykluczone, że coś wam się spodoba. Pod koniec należy jeszcze wspomnieć, że dziś z Prime Video skasowano także film „Trench” z 2019 roku. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.