smartfon do 1000 zł - moto g7 plus

Motorola Moto G7 Plus dostaje Androida 10

Newsy

Szał na Androida 10 trwa w najlepsze. Coraz więcej producentów decyduje się wypuścić wyczekiwaną aktualizację, a dziś przypadło na Motorolę, która rozpoczęła udostępnianie najnowszej wersji Zielonego Robocika na zeszłoroczny model Moto G7 Plus. Co prawda na razie tylko w jednym kraju, ale zapewne niedługo uaktualnienie trafi także do innych zakątków świata.

Smartfon Motorola Moto G7 Plus w końcu z aktualizacją do wyczekiwanego Androida 10

Motorola Moto G7 Plus Android 10

Kolejny smartfon Motoroli dostaje Androida 10. Tym razem przypadło na model Moto G7 Plus, choć na razie uaktualnienie otrzymali jedynie wybrani użytkownicy mieszkający w Brazylii. Nie ma w tym nic dziwnego, bo Motorola najczęściej zaczyna właśnie od tego kraju, choć osoby z innych państw raczej nie mają się o co martwić – aktualizacja powinna szybko opuścić Brazylię. Android 10 jak zawsze jest rozprowadzany drogą OTA, a w dodatku falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają go w tym samym czasie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Samsung: nasze telewizory są gotowe do odbioru TV naziemnej w nowym standardzie DVB-T2

Najnowsza wersja Androida 10 wprowadza całkiem sporo nowości, w tym systemowy tryb ciemny, nowe gesty, funkcję Smart Reply oraz wiele usprawnień w kwestii prywatności. Jeśli chcecie poznać wszystkie nowości w Androidzie 10, to koniecznie przeczytajcie mój tekst o jego premierze. W przypadku gdy korzystacie z tytułowego smartfona, to polecam raz na jakiś czas próbować wywołać aktualizację ręcznie w ustawieniach – być może akurat się pojawi.

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x