Nie tak dawno temu na powierzchnie wypłynęła informacja mówiąca o tym, że POCO odłączyło się od Xiaomi i stało się niezależną marką. Następnie poznaliśmy rzekome plany POCO na 2020 rok i zdjęcie Pocophone F2 Lite, a teraz sama firma zdradziła, kiedy pokaże światu swój nowy smartfon. Premiera jest już tuż za rogiem.

Kiedy dostaniemy kolejny smartfon od POCO? Już wszystko jasne

Poco kolejny smartfon

Wczoraj dyrektor generalny POCO India poinformował, że możemy się spodziewać kolejnego smartfona do końca bieżącego kwartału. Dziś firma udostępniła jeszcze bardziej precyzyjne informacje, bowiem dowiedzieliśmy się, że kolejny smartfon spod marki POCO ujrzy światło już w przyszłym miesiącu, w lutym. O jakim smartfonie mowa? Nie wiadomo, choć wszystkie znaki na niebie wskazują na następcę Pocophone F1, czyli Pocophone F2.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi Air Purifier 2H, Google Chromecast 3, Bose QuietComfort 25 i więcej w super cenach!

Niestety firma nie zdradziła dokładnej daty premiery kolejnego smartfona. Warto wspomnieć, że POCO będzie korzystać z linii produkcyjnych oraz kanałów dystrybucji Xiaomi, co zresztą nikogo nie powinno dziwić. Jest szansa, że w istocie dostaniemy coś innego niż Pocophone F2, bo na dobrą sprawę firma dość tajemniczo podeszła do tematu i powiedziała jedynie, że „coś będzie, ale nie wiadomo co”. Niedawne przecieki wskazują, że w 2020 roku producent pokaże trzy smartfony: Pocophone F2 Lite, Pocophone 2 oraz jeszcze jeden tajemniczy model. Czekacie na nowości od POCO? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.