Stwórz swoje własne „Pamiętniki z wakacji”, dzięki Journey

Aplikacje

journey 1

Wakacje mijają w błyskawicznym tempie, ale dzięki słonecznej pogodzie możemy komfortowo podróżować i poznawać nowe miejsca, ciekawe kultury czy nawiązywać wieloletnie przyjaźnie. Warto więc swoje przygody przelać na papier, by po latach, kiedy nadejdzie czas wspomnień nie stracić żadnego szczegółu i móc po raz kolejny w pełni przeżyć młodzieńcze lata. Journey nam w tym pomoże.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Pamiętniki z podróży są świetną formą zapisywania swoich przeżyć i dzielenia się nimi z naszymi bliskimi. Jeśli ktoś kocha pisać i może się pochwalić pokaźną kolekcją swoich tomów z przygodami to już nie musi więcej czekać na powrót do domu, by zasiąść przed komputerem i odpalić edytor tekstu. Teraz może to zrobić zaraz po powrocie do hotelu, a jedyną wymaganą rzecz ma zawsze przy sobie – swój smartfon bądź tablet. Aplikacja Journey została stworzona właśnie do takich celów. Jest świetnie zaprojektowana, a zastosowane usprawnienia pomagają w lepszym i szybszym tworzeniu notatek.

journey 2

Za program jest odpowiedzialne studio, które świetnie się przyjęło za sprawą JotterPad. 2 App Studio stworzyło aplikację przyjazną dla użytkownika. Zastosowano modny ostatnio Material Design, który jest odpowiedzialny za prosty wygląd i podobające się animacje. Jednak pod tym skromnym efektem wizualnym kryje się o wiele więcej dobroci. Pomyślano o skrótach klawiaturowych, liczniku słów oraz wyrazów, możliwości umieszczania zdjęć w notatkach, wsparciu dla tagów, jak i geolokalizacji.

 

Ogromnym plusem aplikacji jest całkowita kopia zapasowa na naszym koncie Google za pośrednictwem Google Drive. Oznacza to, że bez kłopotu będziemy mogli nanieść poprawki do swojego tekstu korzystając z jakiegokolwiek sprzętu. Funkcja ta również świetnie się sprawdzi w rozbudowywaniu opowiadań już na samych komputerach z fizyczną klawiaturą.

journey 3

Warto jednak zaznaczyć, że Journey, pomimo że jest darmowe oferuje jeszcze płatności w samej aplikacji. Dodatkowe funkcje poleciłbym tylko osobom, które mają naprawdę duże potrzeby i podstawowa oferta jest dla nich niewystarczająca.

 

Został już tylko miesiąc. Gotowi na prowadzenie swojego własnego dziennika podróżnika?

 

Sprawdź w Sklepie Play

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x