ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Logowanie do Twittera przez konto Google

Twitter idzie w ślady Messengera i wprowadza nowość w swoim komunikatorze

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Twitter to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Platforma cały czas się rozwija, czego idealnym dowodem jest dzisiejszy dzień, bowiem wbudowany w nią komunikator został wyposażony w nową funkcję rodem z Messengera od Facebooka. Wszystko fajnie, ale pytanie tylko, po co?

Twitter z nową funkcją w komunikatorze

Twitter reakcje

Nową funkcją w komunikatorze Twittera są reakcje, które już dość dawno temu pojawiły się w Messengerze od Facebooka. Prezentują się tak, jak na zrzucie ekranu powyżej – w celu ich wywołania trzeba nacisnąć na ikonkę (serce z plusem) tuż obok konkretnej wiadomości. Co ważne, reakcje można usuwać w dowolnej chwili. Możliwe jest także podejrzenie, kto zareagował w dany sposób.

Zobacz także: [Promocje dnia] HTC Desire 19+, Google Pixel 3, Canon EOS M50 i więcej w super cenach

Za każdym razem, gdy ktoś zareaguje na wiadomość, jej autor będzie otrzymywał powiadomienie. Reakcje w komunikatorze są dostępne od dziś na stronie internetowej Twittera oraz przez aplikacje na Androida i iOS. Nie da się ukryć, że wyglądają fajnie, ale zastanawiam się, po co tak naprawdę zostały wprowadzone. Z komunikatora w Twitterze korzysta się przecież rzadko i najczęściej z konieczności, więc zapewne mało kto naprawdę ucieszy się z dzisiejszej nowości. Mając to na uwadze, reakcje wydają mi się tu po prostu zbędne. Niemniej jednak jeśli macie odmienne zdanie, to upewnijcie się, że korzystacie z najnowszej wersji aplikacji, gdyż opisywana nowość jest dostępna tylko w niej.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy