Przełożenie daty premiery Cyberpunk 2077 nie jest jedyną wiadomością ze stajni CD Projekt RED. Jak się okazuje, trwały prace nad Wiedźminem 4. Jak jednak wiadomo, historia Geralta z Rivii była w pełni zakończona. Świat gry obfitował w wielu bohaterów, spośród których moglibyśmy wybrać bohatera nowej części Wiedźmina. Twórcy pracowali nad tytułem, w którym gracz miał kierować poczynaniami Ciri.

Trwały prace nad Wiedźminem 4 – w kogo mieliśmy się wcielić?

trwaly prace nad wiedzminem 4

Tak twierdzi przynajmniej Borys Nieśpielak, który w swoim ostatnim materiale informował o tym swoich widzów. Według niego studio pracowało nad grą, o której nikt nic nie słyszał. Fani Wiedźmina 3 już kilka miesięcy po premierze gry domagali się oficjalnej zapowiedzi nowej części ich ulubionego tytułu. Niestety, ale do tej pory nie doczekaliśmy się oficjalnego oświadczenia ze strony CD Projekt RED. Jak się jednak okazuje, zespół pracował nad tajemniczym projektem. Trzecia część przygód Geralta z Rivii miała wiele różnych zakończeń i ciekawie byłoby zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów. Fani spekulowali, że jeśli kiedykolwiek powstanie nowa część Wiedźmina, to pokierujemy w niej poczynaniami Ciri. Wszak to właśnie jej przeobrażenie się w zabójczynię potworów było jednym z najczęstszych zakończeń wśród graczy. Warto przypomnieć, że niedawno CD Projekt RED podpisało porozumienie z Andrzejem Sapkowskim. Na jego mocy firma zyskała prawa do stworzonego przez pisarza uniwersum w obszarze gier wideo, komiksów oraz gier tradycyjnych.

Zobacz też: Nie tylko serial – Netflix pracuje nad filmem animowanym o Wiedźminie

Jeżeli słowa Borysa Nieśpielaka okażą się prawdą, to po zakończeniu prac nad Cyberpunk 2077 zacznie się proces tworzenia nowej części Wiedźmina. Niestety, ale na tę chwilę przyjdzie nam poczekać na pewno kilka lat. Polskie studio koncentruje się obecnie nad swoim nowym tytułem oraz wprowadzeniem do niego trybu multiplayer, który ma być osobną grą AAA. Na razie pozostaje nam ponowne przechodzenie trzeciej części Wiedźmina, która od czasu premiery serialu na Netfliksie jest coraz bardziej popularna. Cieszy fakt, że CD Projekt RED nie porzuca tego uniwersum i trwały prace nad Wiedźminem 4.

Źródło: Rock i Borys

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Marcin Nic

    Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.