Na chwilę obecną Netflix nie ma sobie równych, jeśli chodzi o popularność i ogólną liczbę subskrybentów na całym świecie w kategorii serwisów streamingowych. Swoją pozycję platforma zawdzięcza w dużej mierze regularnym aktualizacjom biblioteki, w ramach których często pojawiają się nowości, ale także niekiedy usuwane są tytuły, których z najróżniejszych powodów nie opłaca się dużej utrzymywać. Dziś mamy do czynienia z obiema sytuacjami, więc nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznać się z pełną aktualizacją biblioteki serwisu.

Aktualizacja oferty Netflixa – środa, styczeń 2020

Netflix

Jeśli subskrybujecie Netflixa, to z pewnością ucieszycie się, że dziś na platformie pojawiła się garść nowości. Niestety na nowościach się nie skończyło, bowiem skasowane zostały też dwa filmy, ale zacznijmy najpierw od dobrych wieści. Dziś w tytułowym serwisie dodano następujące tytuły:

  • 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni (2007) [+ napisy]
  • Pandemia (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Bezmiar sprawiedliwości (2006) [+ audio]

Zobacz także: Huawei chwali się, ile urządzeń działa już pod kontrolą EMUI 10 z Androidem 10

Nie da się ukryć, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki nie jest zbyt obfita – zupełnie jak w przypadku HBO GO. Jak już jednak wspomniałem, na nowościach nie koniec. Usunięto następujące filmy:

  • Wyjazd integracyjny (2011)
  • 1920 Bitwa Warszawska (2011)

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi tytułami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.