Harmonogram aktualizacji EMUI 10

Huawei chwali się, ile urządzeń działa już pod kontrolą EMUI 10 z Androidem 10

Newsy

Huawei to prawdziwy gigant na rynku smartfonów, dla którego rok 2019 zapisał się w historii jako jeden z najgorszych z uwagi na wojnę handlową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których to firma się wywodzi. Mimo trudności Chińczycy się nie poddają i cały czas wydają nowe smartfony oraz wspierają te już istniejące. W zeszłym miesiącu Huawei pochwalił się, ze EMUI 10 na bazie Androida 10 zostało już zainstalowane na smartfonach ponad 10 milionów użytkowników. Teraz dowiedzieliśmy się, że wynik ten został pobity.

Ile urządzeń Huawei działa już pod kontrolą EMUI 10 z Androidem 10? Firma chwali się liczbami

EMUI 10 50 milionow uzytkownikow

10 milionów smartfonów działających pod kontrolą EMUI 10 w zeszłym miesiącu to nic w porównaniu do liczby, jaką pochwalił się dziś Huawei. Otóż na chwilę obecną z najnowszej wersji nakładki firmy bazującej na Androidzie 10 korzysta ponad 50 milionów użytkowników, co bez wątpienia jest wręcz kosmicznym wzrostem względem poprzedniego miesiąca. Tak dobry wynik udało się osiągnąć dzięki zwiększonemu tempu wydawania aktualizacji.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Fortnite na iPadzie Pro działa w 120 klatkach na sekundę – płynniej niż na PlayStation 4 Pro i Xboxie One X

Warto wspomnieć, że liczba ta będzie cały czas rosnąć i jeśli Huawei się pospieszy, to możliwe, że już w przyszłym miesiącu się podwoi. Dla przypomnienia – EMUI 10 zadebiutowało na początku sierpnia w Chinach, wprowadzając m.in. systemowy tryb ciemny, nowe gesty i ogólne usprawnienia wydajności dzięki GPU Turbo 3.0. A wasze smartfony od Huaweia działają już pod kontrolą EMUI 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x