Huawei to prawdziwy gigant na rynku smartfonów, dla którego rok 2019 zapisał się w historii jako jeden z najgorszych z uwagi na wojnę handlową pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których to firma się wywodzi. Mimo trudności Chińczycy się nie poddają i cały czas wydają nowe smartfony oraz wspierają te już istniejące. W zeszłym miesiącu Huawei pochwalił się, ze EMUI 10 na bazie Androida 10 zostało już zainstalowane na smartfonach ponad 10 milionów użytkowników. Teraz dowiedzieliśmy się, że wynik ten został pobity.

Ile urządzeń Huawei działa już pod kontrolą EMUI 10 z Androidem 10? Firma chwali się liczbami

EMUI 10 50 milionow uzytkownikow

10 milionów smartfonów działających pod kontrolą EMUI 10 w zeszłym miesiącu to nic w porównaniu do liczby, jaką pochwalił się dziś Huawei. Otóż na chwilę obecną z najnowszej wersji nakładki firmy bazującej na Androidzie 10 korzysta ponad 50 milionów użytkowników, co bez wątpienia jest wręcz kosmicznym wzrostem względem poprzedniego miesiąca. Tak dobry wynik udało się osiągnąć dzięki zwiększonemu tempu wydawania aktualizacji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Fortnite na iPadzie Pro działa w 120 klatkach na sekundę – płynniej niż na PlayStation 4 Pro i Xboxie One X

Warto wspomnieć, że liczba ta będzie cały czas rosnąć i jeśli Huawei się pospieszy, to możliwe, że już w przyszłym miesiącu się podwoi. Dla przypomnienia – EMUI 10 zadebiutowało na początku sierpnia w Chinach, wprowadzając m.in. systemowy tryb ciemny, nowe gesty i ogólne usprawnienia wydajności dzięki GPU Turbo 3.0. A wasze smartfony od Huaweia działają już pod kontrolą EMUI 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.