WhatsApp to na chwilę obecną najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego każdego miesiąca korzysta 1,6 miliarda osób. Facebook, właściciel aplikacji, ma więc świetną motywację do tego, by ją nieustannie ulepszać. Jest jedna rzecz, o którą społeczność WhatsAppa prosiła w szczególności – ciemny motyw. Dziś nadszedł szczęśliwy dzień, bo firma w końcu postanowiła spełnić wspomnianą prośbę.

Aplikacja WhatsApp w końcu z ciemnym motywem – trochę to trwało, ale warto było czekać

WhatsApp ciemny motyw

Stało się – modły wielu osób zostały wysłuchane. Ciemny motyw w końcu pojawił się w aplikacji WhatsApp, choć na razie tylko w wersji beta oznaczonej numerem 2.20.13 lub wyższym na system Android. Nowość jest dostępna w ustawieniach, gdzie ciemny motyw można ustawić „na sztywno” lub też zaznaczyć, aby podążał za ustawieniami systemowymi.

Zobacz także: [Promocje dnia] Sony Xperia 10 Plus, Asus ZenFone Max Pro, MacBook Pro 13 2019 i więcej w super cenach

Ciemna kolorystyka w WhatsAppie wygląda na dokończoną, więc zapewne trafi do finalnej wersji aplikacji już w najbliższym czasie (czyt. najprawdopodobniej do końca miesiąca). Nie da się ukryć, że dzisiejsza wiadomość jest naprawdę przełomowa dla fanów WhatsAppa, bo aż dziw bierze, że Facebook dopiero teraz zabrał się za implementację tej niesamowicie pożądanej funkcji. Jeśli nie możecie się doczekać ciemnego motywu, to aplikację w wersji beta 2.20.13 możecie pobrać już teraz z APKMirror. Będziecie korzystać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.