tryb ciemny w WhatsApp

WhatsApp nareszcie z ciemnym motywem!

Newsy

WhatsApp to na chwilę obecną najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego każdego miesiąca korzysta 1,6 miliarda osób. Facebook, właściciel aplikacji, ma więc świetną motywację do tego, by ją nieustannie ulepszać. Jest jedna rzecz, o którą społeczność WhatsAppa prosiła w szczególności – ciemny motyw. Dziś nadszedł szczęśliwy dzień, bo firma w końcu postanowiła spełnić wspomnianą prośbę.

Aplikacja WhatsApp w końcu z ciemnym motywem – trochę to trwało, ale warto było czekać

WhatsApp ciemny motyw

Stało się – modły wielu osób zostały wysłuchane. Ciemny motyw w końcu pojawił się w aplikacji WhatsApp, choć na razie tylko w wersji beta oznaczonej numerem 2.20.13 lub wyższym na system Android. Nowość jest dostępna w ustawieniach, gdzie ciemny motyw można ustawić „na sztywno” lub też zaznaczyć, aby podążał za ustawieniami systemowymi.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Sony Xperia 10 Plus, Asus ZenFone Max Pro, MacBook Pro 13 2019 i więcej w super cenach

Ciemna kolorystyka w WhatsAppie wygląda na dokończoną, więc zapewne trafi do finalnej wersji aplikacji już w najbliższym czasie (czyt. najprawdopodobniej do końca miesiąca). Nie da się ukryć, że dzisiejsza wiadomość jest naprawdę przełomowa dla fanów WhatsAppa, bo aż dziw bierze, że Facebook dopiero teraz zabrał się za implementację tej niesamowicie pożądanej funkcji. Jeśli nie możecie się doczekać ciemnego motywu, to aplikację w wersji beta 2.20.13 możecie pobrać już teraz z APKMirror. Będziecie korzystać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x