pocophone poco f1 android 10 miui 11 aktualizacja

Pocophone POCO F1 z MIUI 11 – stabilny Android 10 zawitał w aktualizacji

Newsy

Pocophone, a właściwie już po prostu POCO ponownie wraca na salony. Z wyjątkiem aktualizacji i kolejna właśnie pojawia się dla POCO F1 – MIUI 11 poznaje, czym jest Android 10. Naturalnie dwuletni smartfon nie był priorytetem dla Xiaomi w kolejności wsparcia, ale trzeba oddać, że wielu teoretycznie droższych i wyżej notowanych konkurentów nadal zostaje w tyle. Oczywiście też trzeba pamiętać, że dzisiaj POCO to teoretycznie osobna marka, niezależna od Xiaomi. Jednak nad omawianą aktualizacją na pewno pracowało jeszcze wielu programistów obu marek.

Aktualizacja POCO F1 – teraz to Android 10 kryje się pod MIUI 11

koniec pocophone

Nie można zapominać, że POCO F1 z MIUI 11 zna się od kilku miesięcy. Pod koniec października została wydana odpowiednia aktualizacja, ale nadal bazująca na Androidzie 9 Pie. Dzisiaj mówimy o wydaniu stabilnej wersji Androida 10 dla tego smartfona. Niemniej nowa wersja oprogramowania nadal dedykowana jest betatesterom. Aktualizacja waży niecałe 2 GB i teoretycznie każdy może ją pobrać oraz zainstalować przez recovery, uprzednio zmieniając je na TWRP. Stosowną paczkę znajdziecie na serwerach MIUI. Wraz z nowym systemem na liście zmian pojawiają się wzmianki o naprawionym panelu powiadomień, który potrafił żyć własnym życiem. Poprawiono również optymalizację trybu Game Turbo.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Google dołącza do wąskiego grona bilionowych firm.

Oczywiście z racji, że to oprogramowanie wydane testerom, to pamiętajcie, że POCO F1 z Androidem 10 może zawierać pewne błędy. Niemniej wzmianka, że jest to stabilna wersja, sugeruje, że Pocophone może niedługo wydać to oprogramowanie dla szerszego grona, więc warto uzbroić się w cierpliwość. Podobnie jak przy pojawieniu się samego MIUI 11, cały proces może przyspieszyć zmiana regionu na Indie.

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x