Good Lock to popularna i zarazem bardzo zaawansowana aplikacja umożliwiająca dostosowywanie interfejsu smartfonów Samsunga pod swoje upodobania. Pierwsza wersja programu ukazała się w 2016 roku i wspierała Androida 6.0. Kolejne uaktualnienie zadebiutowało w 2018 roku i wprowadziło wsparcie dla Androida 8 Oreo, a Good Lock 2019 trafił na rynek niedługo po premierze Androida 9 Pie. Teraz przyszedł czas na Good Lock 2020 ze wsparciem dla Androida 10 – wiemy już, kiedy Samsung wypuści nową wersję aplikacji.

Good Lock 2020 ze wsparciem dla Androida 10 i datą premiery

Android custom rom pierwsze kroki

Jeśli nie możecie się doczekać, aż Samsung wypuści aplikację Good Lock 2020 ze wsparciem dla Androida 10 i One UI 2.0, to mam świetną wiadomość: długo już nie poczekacie, bo zadebiutuje ona już za kilkanaście dni, a dokładnie 3 lutego. Oczywiście na początku tylko w Korei Południowej, jednak prędko trafi także na inne rynki. Osoba odpowiedzialna za rozwój Good Lock poinformowała na koreańskim forum społecznościowym Samsunga, że aktualizacje tej aplikacji trwają tak długo z uwagi na fakt, że przy nowych wersjach konieczne jest jej całkowite przebudowanie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei P20 Pro, iPhone 7, Motorola Moto E6 Plus i więcej w fenomenalnych cenach

Good Lock 2020 będzie zgodny z One UI 2.0, co oznacza, że będzie współpracować z systemowym trybem ciemnym. Kluczowe elementy aplikacji zostaną ulepszone, a ponadto pojawi się kilka nowych funkcji. A wy korzystaliście kiedyś z Good Lock? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.