Netflix to obecnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie. W ofercie giganta znajduje się bardzo wiele różnych filmów i seriali, jednak platforma nie zamierza spocząć na laurach i nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Dziś Netflix dodał kilka nowości, ale niestety zaplanował też usunięcie dwóch bardzo lubianych tytułów.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – co się zmieniło? Styczeń 2020

ile zarabia kierownictwo netflixa

Niemal nie ma dnia, by Netflix nie namieszał nieco w swojej bibliotece. Dziś niestety nie skończyło się na samych nowościach, bo platforma zaplanowała usunięcie dwóch pozycji. Zwykle jednak mam w zwyczaju zaczynać od dobrych wieści, więc nie ma sensu zmieniać tego zwyczaju – pełna lista dzisiejszych nowości na Netflixie prezentuje się następująco:

  • Gniew (2017) [+ audio]
  • Jim Henson’s Word Party (2016) [10 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Fortune Feimster: Sweet & Salty (2020) [+ napisy]

Zobacz także: Huawei udostępnił pełną listę smartfonów na rynek globalny, które dostaną EMUI 10

Powyższe zestawienie zawiera tylko trzy tytuły. Przejdźmy teraz do tej mniej przyjemnej części, a mianowicie produkcji, których usunięcie zaplanowano. Ich lista prezentuje się następująco:

  • Bates Motel (2013) (data usunięcia: 19.02.2020)
  • Linia życia (2017) (data usunięcia: 27.01.2020)

Serial Bates Motel ma bardzo wielu fanów, więc z pewnością niektórzy odczują jego brak. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za czym będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.