Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że POCO opuszcza Xiaomi i staje się niezależną marką. Nie mi oceniać, czy był to dobry ruch, jednak pozostając w temacie, dziś dowiedzieliśmy się, że firma podobno zamierza wydać jeszcze w tym roku aż trzy nowe smartfony. Co więcej, światło dzienne ujrzały zdjęcia rzekomo przedstawiające Pocophone F2 Lite.

Zdjęcia Pocophone F2 Lite oraz plany firmy na 2020 rok

Powyższe zdjęcia rzekomo przedstawiają Pocophone F2 Lite. Rzekomo, bo nie jesteśmy w stanie potwierdzić ich autentyczności. Opublikował je YouTuber RevAtlas, który otrzymał tajemniczego maila na temat Pocophone F2 Lite. W załączniku były zdjęcia, a w treści częściowa specyfikacja urządzenia (Snapdragon 765G, 6 GB RAM, bateria o pojemności 5000 mAh, aparat o wysokiej rozdzielczości).

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei P20 Pro, iPhone 7, Motorola Moto E6 Plus i więcej w fenomenalnych cenach

W mailu było też napisane, że POCO zamierza w tym roku pokazać aż trzy nowe smartfony – Pocophone F2, Pocophone F2 Lite oraz jeszcze jeden tajemniczy model. Urządzenia mają bazować na sprzętach od Xiaomi (najprawdopodobniej rodzinie Redmi K30). Pod koniec jeszcze raz przypomnę, że mamy do czynienia wyłącznie z plotkami, które wcale nie muszą się sprawdzić. Niestety dzisiejsze doniesienia nie pochodzą od zaufanych informatorów, więc jest dość duże prawdopodobieństwo, że POCO ma w istocie nieco inne plany. Dopóki w temacie nie wypowie się sama firma, niestety niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.