klawiatura dla kobiet

Dzięki Xiaomi kobiety zaczną kupować klawiatury mechaniczne

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Newsy

[Aktualizacja] Drogie Panie, celem tego artykułu nie było spłycane roli kobiet, jak i samej płci. Naszym celem było pokazanie nietypowej klawiatury od specyficznego producenta, który zaznaczył, że stworzył sprzęt dla kobiet. Wszelkie urażone osoby najmocniej przepraszamy – ponownie zaznaczamy, że to nie był nasz cel. Sam artykuł został przemodelowany.

Kilka dni temu w sklepie Xiaomi Youpin pojawiła się nowa klawiatura mechaniczna. Wybrano inną grupę docelową – kobiety. Dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi równie dobrze może stanowić element wystroju. W końcu za chwilę sami przyznacie, że wygląd poniższego produktu wyróżnia się na tle wszechobecnego RGB.

Klawiatura Xiaomi dedykowana kobietom

klawiatura dla kobiet

LoFree Lipstick to klawiatura mechaniczna bez bloku numerycznego. Waży 810 gramów, łączy się z komputerem (oraz innymi urządzeniami) przez Bluetooth. Można się między nimi bezproblemowo przełączać. Wymiary 306 × 114,5 × 30,6 mm sprawiają, że zmieści się nawet na niewielkim biurku. Akumulator o pojemności 4000 mAh wystarczy na około tydzień pracy, jeżeli zdecydujemy się wykorzystać maksymalne podświetlenie klawiszy. Obniżenie go do 40% ma wydłużyć czas pracy o kolejne 14 dni. Ładowanie do pełna trwa około 5 godzin.

klawiatura dla kobiet

Klawiatura jest piękna. Styl retro jest na topie, więc połączenie okrągłych klawiszy z kolorami szminki idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Uroku dodaje złota spacja kontrastująca z pozostałymi matowymi klawiszami. Dzięki zastosowaniu pastelowej kolorystyki klawiatura będzie bardzo ciekawym dopełnieniem kobiecego zestawu komputerowego.

Zobacz także: Nowa klawiatura Xiaomi – pamiętacie maszyny do pisania?

Wszyscy patrzą tak samo na jeden parametr. Jest nim oczywiście cena. Wynosi 95 dolarów, co daje nam około 360 złotych. Sprzęt można kupić jedynie w Chinach, a jak wiadomo, przesyłka nie przyleci z dnia na dzień.

Źródło: LoFree, Gizmochina, Xiaomi Youpin

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy