PlayStation to marka doskonale znana wszystkim graczom. Najnowsza konsola z tej serii, PlayStation 4, cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aby móc m.in. grać po sieci oraz otrzymywać darmowe gry każdego miesiąca, trzeba jednak posiadać subskrypcję PlayStation Plus. To świetny moment na jej zakup, bo została właśnie przeceniona aż o 50%.

Promocja na miesięczny abonament PlayStation Plus

PlayStation Plus promocja

Cena regularna miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus wynosi 37 złotych, więc całkiem sporo. Na szczęście teraz miesiąc można kupić za zaledwie 18,50 zł, czyli o połowę taniej. Oferta niestety jest przeznaczona tylko dla osób, które nie posiadają aktualnie wykupionej subskrypcji i obowiązuje jedynie od 17 do 31 stycznia. Niemniej jednak jeśli spełniacie warunki promocji, to jak najbardziej warto się nią zainteresować.

Zobacz także: [Promocje dnia] OnePlus 7T, Honor 9X, Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 i więcej w super cenach!

Dla przypomnienia – PlayStation Plus pozwala na granie po sieci, każdego miesiąca umożliwia pobranie darmowych gier (w styczniu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator), zapewnia dodatkowe rabaty na niektóre produkcje w PlayStation Store, a także oferuje dostęp do zniżek w ramach programu PlayStation Plus Rewards. Nie da się ukryć, że jest to uczciwa oferta, której warto się przyjrzeć szczególnie teraz, gdy jest w promocji. Szkoda jedynie, że przeceniono tylko wariant miesięczny – roczna subskrypcja PlayStation Plus o połowę taniej byłaby prawdziwym hitem. Skusicie się na zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.