ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung czerwcowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy Z Flip – niska cena kolejnym atutem

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Z Flip będzie drugim smarfonem po Motoroli Razr 2019 składanym w pionie. Nic więc dziwnego, że to właśnie z tym modelem podejmuje walkę. Produkt Motoroli może być rozczarowaniem ze względu na wysoką cenę sięgająca 1500 USD i specyfikację. Oferuje on bowiem już mocno przestarzały układ Snapdragon 710. Według najnowszych doniesień Samsung postanowił wydać produkt, który dosłownie zmiażdży konkurenta zarówno ceną, jak i możliwościami.

Galaxy Z Flip i jego niska cena

Galaxy Z Flip niska cena

Powołując się na informacje ze źródeł branżowych, południowokoreańska publikacja INews24 podała, że Galaxy Z Flip będzie kosztował od 863 USD do 1 295 USD. Jest to znacznie niższa cena, niż 1500 USD za Motorolę Razr. Jest to także mniej, niż kosztowały niektóre flagowce o klasycznej konstrukcji. Dodatkowo Galaxy Z Flip ma być wyposażony w Snapdragona 855, czyli flagowy układ z zeszłego roku. To jednak wciąż nie koniec. Motorola Razr będzie wyposażona w baterię o pojemności 2510 mAh. Natomiast Składany smartfon Samsunga drugiej generacji dostanie przyzwoity zestaw akumulatorów o łącznej pojemności 3300 mAh. Jest to zaledwie 100 mAh mniej niż w Samsungu Galaxy S10.

Zobacz też: TikTok popularniejszy od Facebooka? Można tak to interpretować

Można więc powiedzieć, że Motorola Razr będzie taka sama, jak jej pierwowzór: droga, ze słabą baterią i mocno odstająca, jeśli chodzi o możliwości względem konkurencji. Pamiętajmy jednak, że już raz taka konstrukcja odniosła sukces. Nie zdziwiłbym się więc gdyby to właśnie Motorola wygrała to starcie. Większość ludzi tak naprawdę nie zna się na smartfonach. Natomiast pamiętają oni Motorolę Razr jako telefon z czasów, gdy byli młodzi lub kiedy nie było ich na nią stać. Sama nazwa tego urządzenia mocno gra na sentymencie i właśnie to może okazać się drogą do sukcesu.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy