ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wojownicze Żółwie Ninja – odkryj ich kryjówkę w Sklepie Play

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
ninja 12

Wojownicze Żółwie Ninja nie są obce żadnych fanom komiksów ani seriali. Czwórka walecznych gadów rozpoznawalna jest na całym świecie. Już niedługo w kinach pojawi się nowa odsłona filmu, a przedpremierowy czas najlepiej poświęcić na wcielenie się w jednego z bohaterów podczas zagrywania się w najnowszą produkcję.

Teenage Mutant Ninja Turtles to pozycja bazująca na przygodach Leonarda, Michelangelo, Donatello oraz Raphael’a. Będziemy mieć możliwość wcielenia się w postać wojowniczego żółwia i zapanowania nad porządkiem w Nowym Jorku. W grze dostępne są dwa tryby – fabularny oraz przetrwania. O ile pierwszego nie trzeba tłumaczyć, o tyle drugi lubi przybierać różne formy. W tym przypadku naszym zadaniem będzie jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu, kiedy wrogowie fala za falą będą nas atakować. Oprócz tego pojawią się również wyzwania do zaliczenia oraz rywalizacja z przyjaciółmi o wyższe wyniki.

ninja 2

Cena produkcji wynosi 12,26 złotych. Pondato twórcy dają możliwość ulepszenia swojej postaci za pomocą mikropłatności. Jeśli więc chcemy, by nasz żółw bez większej zadyszki radził sobie z przeciwnikami do kwoty podstawowej będziemy musieli doliczyć parę groszy. Być może i więcej niż zapłaciliśmy za samą grę.

Pamiętacie jeszcze tych zielonych bohaterów czy może już kompletnie wylecieli Wam z głowy?

Sprawdź tutaj

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy