Do rozpoczęcia MWC 2020 jest jeszcze ponad miesiąc. Mimo to producenci już zaczęli wysyłać zaproszenia, aby już teraz przykuć uwagę wszystkich swoimi pokazami na nadchodzącym wydarzeniu. Mamy już oficjalne zaproszenia od Vivo na prezentację APEX 2020 i od TCL na pokaz nowych smartfonów spod głównej marki i kilku modeli Alcatela. Do tego grona dołączyło właśnie Sony, które zaprasza na swoją wyjątkową konferencję.

Sony wysyła zaproszenia na MWC 2020

Sony zaproszenia MWC 2020

Japoński gigant elektroniczny wysłał zaproszenia do prasy na swoją konferencję prasową. Ta odbędzie się w poniedziałek 24 lutego 2020 roku na stoisku Sony w hali 3, Fira Gran Via w Barcelonie i rozpocznie się o 8:30 czasu lokalnego. Co jednak ważniejsze producent obiecuje, że cały pokaz będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem oficjalnego kanału Sony Xperia na YouTube. Oczekuje się, że w trakcie pokazu Sony ogłosi co najmniej jeden nowy flagowy telefon. Ten powinien pojawić się jako Xperia 5 Plus. Powinien pojawić się także przynajmniej jeden smartfon 5G ze średniej półki napędzany układem Snapdragon 765G.

Zobacz też: Już dziś ma się zakończyć wojna handlowa Chin i USA

Nie wiemy, czy modele Xperia 10 i Xperia 10 Plus będą miały w tym roku następców. Nie oszukujmy się jednak, smartfony Sony mało kogo obecnie obchodzi. Większość wybierze się na ten pokaz głównie z powodu nadchodzącej premiery konsoli PlayStation 5. Nie wiadomo, czy poznamy na jej temat więcej szczegółów. Ta jednak byłaby idealnym wabikiem na publiczność, więc nie sądzę, żeby producent przepuścił taką okazję. Osobiście mam nadzieję, że Sony zabierze do Barcelony także swój prototypowy samochód elektryczny i zdradzi nam więcej na temat ukrytych w nim technologii.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.