ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
razer deathadder v2

Razer DeathAdder V2 – nowa wersja gamingowej myszki

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Popularna wśród graczy myszka doczekała się nowej wersji. Razer DeathAdder V2 jest już dostępna w sprzedaży. Według zapewnień producenta nowa wersja „gryzonia” ma zapewnić lepszą jakość wykonania oraz zwiększony komfort użytkowania. Czy i tym razem DeathAdder podniesie wymagania względem myszek do gier i okaże się hitem na rynku?

Czy Razerowi udało się polepszyć coś, co było prawie idealne?

razer deathadder v2

Razer DeathAdder V2 to myszka komputerowa, przeznaczona dla osób praworęcznych. Idealnie nadaje się ona do chwytów całą dłonią, jak i przy chwycie szponiastym. Producent zapewnia, że wprowadził kilka modyfikacji w konstrukcji urządzenia. Dzięki temu zwiększy się komfort grania, przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia dłoni. Oczywiście na zmianach kształtu w DeathAdder V2 się nie kończy. Razer zdecydował się na pokrycie myszki powłoką odporną na pot. Dodatkowo po bokach urządzenia znalazło się miejsce dla gumowych uchwytów. Mają one zwiększyć jeszcze bardziej kontrolę gracza nad myszką. Producent wymienił również ślizgacze na większe i wytrzymalsze. Według oficjalnej specyfikacji zostały one wykonane w 100% z teflonu. Całość waży 82 g, a wymiary myszki to 127 × 61,7 × 42,7 mm. Na wyposażeniu znajduje się kabel Speedflex o długości 2,1 m.

Zobacz też: Jesteś graczem i zależy Ci na niskim opóźnieniu? Razer ma dla Ciebie idealny kontroler

Razer DeathAdder V2 został wyposażony w sensor optyczny Focus+ o rozdzielczości 20000 dpi. Czujnik został dodatkowo wzbogacony o funkcje takie jak: Smart Tracking, Asymmetric Cut-off i Motion Sync. Mają one sprawić, że nowy produkt od Razera będzie jak najbardziej precyzyjny. Czułość urządzenia można zmieniać pomiędzy wartościami domyślnymi 400/800/1600/2400/3200 dpi. Nie zabrakło również miejsca na przełączniki optyczne dla dwóch głównych przycisków. Według producenta ma to zagwarantować wysoką wytrzymałość, nawet do 70 milionów kliknięć. Do dyspozycji użytkownika oddano również 8 w pełni programowalnych przycisków. Oczywiście jak na gamingowy produkt przystało, Razer DeathAdder V2 może pochwalić się systemem podświetlenia Razer Chroma RGB z 16,8 mln kolorów. Myszkę można już zamówić na stronie producenta w sugerowanej cenie 79,99 euro.

Źródło: Razer

Sprawdź najnowsze wpisy