Niedawno wygląd Galaxy S20+, a więc całej flagowej serii Samsunga został potwierdzony na prawdziwych zdjęciach, które przedostały się do Sieci. Jak wspomniałem w jednym z poprzednich tekstów, tak niemalże codziennie będziemy poznawać kolejne szczegóły związane z flagowcami Koreańczyków. Teraz do gry wchodzą kolejne zdjęcia, a także film. Potwierdzają się między innymi pogłoski o wyświetlaczu 120 Hz, a właściwe całe zamieszanie związane z tym parametrem, chociaż pamiętajmy, że to nadal nie jest oficjalnie potwierdzona informacja.

Samsung Galaxy S20+ nie zaskoczy wyglądem – pojawia się na kolejnych zdjęciach oraz pierwszym filmie

Sam film nie zdradza tak naprawdę nic nowego, co byłoby dla nas i naszych stałych Czytelników zaskoczeniem. Cieszy fakt, że Samsung zdecydował przenieść się klawisze głośności na przeciwną stronę do tego odpowiedzialnego od blokady. Przycisk Bixby pożegnaliśmy razem z serią Galaxy Note10, ale zapewne jego funkcjonalność pozostanie w ramach przytrzymania klawisza blokady. Niektórych też będą cieszyć bardzo małe ramki wokół wyświetlacza. Ten swoją drogą będzie prezentował obraz w QuadHD o proporcjach 20:9 (3200×1400), co oznacza, że Samsung wydłuża swoje ekrany – Galaxy S10 stawiał na 19:9.

Za to nie zabraknie wyboru 120 Hz lub 60 Hz. Nie pojawia się wzmianka, jakby którekolwiek z ustawień miało wpływ na rozdzielczość obrazu, ale… tak faktycznie jest według autora zdjęć. Galaxy S20+ będzie mógł odświeżać wyświetlacz w 120 Hz, ale wyłącznie w FullHD.

Zobacz też: Nadchodzi niezniszczalna bateria litowo-jonowa.

Czego więcej dowiadujemy się z dzisiejszego wycieku? Będzie to pierwszy flagowiec Samsunga z serii Galaxy S, który nie zaoferuje gniazda słuchawkowego (Galaxy S10 Lite zostawmy z boku). Dlatego w zestawie znajdziemy słuchawki AKG z USB-C. Pojawi się też ładowarka o mocy 25 W, więc szykuje się analogiczna sytuacja, co z Galaxy Note10+. Sam akumulator zaoferuje pojemność 4500 mAh. Zadowoleni?

Źródło: XDA Developers, GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.