Orange (wreszcie) idzie z duchem czasu

Newsy

orangeandroid1

Bardzo nas cieszy postawa Orage w ostatnim czasie – operator wreszcie zrozumiał, że ludzie naprawdę chcą kupować nowinki techniczne, w tym urządzenia z Androidem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do oferty weszły trzy tablety z ‚zielonym robotem’: Motorola Xoom, HTC Flyer oraz Dell Streak 7. Ale najciekawsza propozycja pojawić ma się pod koniec tego miesiąca – Samsung Galaxy Tab 10.1. Tak, wiemy, że teoretycznie nie można go sprzedawać w Unii Europejskiej, jednak na razie Orange nie wydaje się tym przejmować. Być może blokada w rzeczywistości dotyczyć będzie tylko Niemiec? Czas pokaże.

Można złośliwie powiedzieć, że Xoom, Streak i Flyer miały swoją premierę już jakiś czas temu. Ale biorąc pod uwagę, że tablety są ciągle dużą nowinką techniczną oraz jak delikatnie podchodzą do nich inni operatorzy, Orange zrobiło duży krok do przodu. Poza tym zapowiadanie najnowszego Galaxy Taba jeszcze przed premierą… aż niepodobne do polskiego rynku.

Oby tak dalej!

źródło: blog.tp.pl/wojciechjabczynski/


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x