Smartfony z rodziny Galaxy S20 są już bliżej niż dalej. Ich premiera ma się odbyć 11 lutego, a więc za niecały miesiąc. Wspomniane urządzenia nie mają już przed nami niemal żadnych tajemnic – znamy ich wygląd, specyfikację i ceny, a teraz nawet wyciekły oficjalne tapety, które będą dostępne na S-dwudziestkach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je pobrać i ustawić na dowolnym smartfonie.

Tapety z Galaxy S20 dostępne w Sieci – każdy może je pobrać

Wspomniane tapety możecie zobaczyć powyżej. Nie da się ukryć, że są minimalistycznie i zarazem przyjemne dla oka, lecz ciężko mówić o różnorodności – mamy do czynienia z identycznymi grafikami, tylko że w innych kolorach. Każdą z nich możecie pobrać już teraz – poniżej znajdziecie linki do nieskompresowanych tapet w pełnej rozdzielczości (w kolejności od góry z lewej strony):

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Vision, Sennheiser CX 6.00BT, Philips 70PUS6704/12 i więcej w super cenach!

W przypadku gdy chcecie pobrać od razu wszystkie grafiki, to możecie to zrobić klikając w ten link (plik ZIP). Każda z powyższych tapet charakteryzuje się rozdzielczością 3200×3200 px, a domyślne grafiki na Galaxy Note10+ mają 3040×3040 px, więc niewykluczone, że rodzina Galaxy S20 będzie się mogła pochwalić jeszcze lepszą rozdzielczością ekranu. Ściągacie, czy nic wam nie przypadło do gustu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.