ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
iPhone 9 wygląd

iPhone 9 z Face ID i ekranem większym od iPhone’a 8? Wiele na to wskazuje

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

iPhone 9, lub jak kto woli – iPhone SE2, to w ostatnim czasie gorący temat. Spekuluje się, że Apple pokaże tańszego iPhone’a wraz z najnowszym iPadem Pro w marcu, więc nic dziwnego, że nowe przecieki go dotyczące wyrastają jak grzyby po deszczu. Nie tak dawno poznaliśmy wygląd iPhone’a 9, a teraz dotarły do nas przecieki mówiące o tym, jakoby wspomniany smartfon miał zostać wyposażony w Face ID oraz ekran większy od iPhone’a 8.

Nowe informacje o iPhonie 9 ujrzały światło dzienne

iPhone 9 wygląd

Nowe informacje od dostawców, którzy pojawili się na targach CES 2020 i rozmawiali ze źródłem z Japonii, mówią, że iPhone 9 zadebiutuje w obudowie z iPhone’a 8, z tym że bez Touch ID i samego fizycznego przycisku, aby zrobić miejsce dla większego ekranu. W środku urządzenia ma się znaleźć m.in. procesor Apple A13 Bionic, znany z zeszłorocznych iPhone’ów.

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Vision, Sennheiser CX 6.00BT, Philips 70PUS6704/12 i więcej w super cenach!

Jeśli powyższe informacje się sprawdzą, co oczywiście nie jest powiedziane, bo niczego nie możemy brać za pewnik, dopóki w temacie nie wypowie się samo Apple, to zaprezentowane niedawno rendery iPhone’a 9 będzie można wyrzucić do kosza. Dość wyraźnie widać bowiem na nich charakterystyczny przycisk fizyczny z Touch ID, którego według dzisiejszych przecieków ma nie być. A gdy rzeczywiście Apple porzuci wspomniane elementy, to ekran opisywanego smartfona powinien urosnąć z 4,7 cali na 5,4 cala, co jest już dość przyjemnym rozmiarem.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy