Netflix losowy odcinek

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – co nowego w serwisie?

Newsy

Netflix to bardzo lubiany serwis streamingowy, który może się pochwalić ogromną bazą użytkowników z całego świata. Aby ich nie zanudzić oraz przyciągać nowe twarze, platforma musi regularnie aktualizować zawartość swoją biblioteki – teraz na Netflixie pojawiło się kilka nowości, z którymi warto się zapoznać.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – co dodano do serwisu?

Netflix

Jeśli należycie do grona subskrybentów Netflixa, to mam świetną wiadomość: teraz na platformie pojawiło się kilka nowości. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak się im przyjrzeć – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Zabójczy Jacques (2016) [+ audio]
  • Cień (2015) [+ audio]
  • Kumpel terapeuta (2020) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Fala (2015) [+ audio]

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Vision, Sennheiser CX 6.00BT, Philips 70PUS6704/12 i więcej w super cenach!

Nie da się ukryć, że nie ma tego dużo, bo mowa tylko o czterech pozycjach – jeśli oczywiście liczyć nowe odcinki seriali. A skoro już wspominamy o serialach, to koniecznie zerknijcie na moje zestawienia przedstawiające najlepsze seriale Netflixa oraz najlepsze seriale na Netflixie – niewykluczone, że coś wam się spodoba. Pod koniec warto wspomnieć, że Netflix zaplanował jeszcze usunięcie filmu „Daleko jeszcze?” na 19 stycznia oraz uzupełnił tłumaczenia w wybranych odcinkach seriali Bajer z Bel-Air (1995) oraz Power Rangers – Beast Morphers (2019). Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x