BlackBerry i Alcatel to marki, które lata świetności mają już dawno za sobą. Obecnie należą do chińskiego giganta TCL. Ten jednak rzadko kiedy ich używa. Jedynie logo Alcatela co jakiś czas sygnuje jakiegoś budżetowca lub średniaka. Najnowsze smartfony firmy zaprezentowane podczas CES 2020 są przedstawiane pod szyldem firmy-matki. Ta wydała właśnie grafikę zapraszającą na jej konferencję, która obędzie się jeszcze przed targami MWC 2020.

TCL zaprasza na konferencję przed MWC

TCL konferencja przed MWC

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Grafika informuje, że w sobotę, 22 lutego 2020 roku odbędzie się Globalna Konferencja Prasowa TCL MWC 2020. Data ta przypada na kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem MWC, ale jest to standardowa praktyka wśród producentów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu lokalnego i powinno być transmitowane na żywo. Podczas imprezy TCL już oficjalnie zaprezentuje znane już nam smartfony, czyli TCL 10 Pro, TCL 10 5G i TCL 10L. Nie będzie to jednak pokaz poświęcony jedynie znanym już konstrukcjom. Firma odwoła się także do swojej submarki, która niegdyś była francuskim producentem telefonów.

Zobacz też: Bezpieczny Autobus – dzięki tej usłudze sprawdzisz, czy twój przewoźnik dba o bezpieczeństwo

Mowa tu oczywiście o Alcatelu, który także dostanie nowe modele. Będą to 3L, 1S i 1V w wersji 2020. Będą to stosunkowo tanie urządzenia charakteryzujące się wieloma obiektywami aparatów, dedykowanym przyciskiem Asystenta Google i Androidem 10. Producent nie zapomina także o najbardziej budżetowym rozwiązaniu, którym będzie Alcatel 1B z Androidem 10 Go. TCL już potwierdził, że wszystkie urządzenia będą dostępne w Europie, więc sensowne jest, że zostaną zaprezentowane podczas MWC 2020.

 Źródło: Gizmochina
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.