najchętniej oglądane w hbo go

Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego w serwisie?

Newsy

HBO GO jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, który ma w swojej ofercie pokaźną liczbę filmów i seriali. Jest dość oczywiste, że w celu utrzymania zainteresowania aktualnych użytkowników oraz przyciągania nowych, platforma musi w miarę regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki. Dziś na HBO GO pojawiła się garść nowości, a więc trzeba się z nimi zapoznać – w dalszej części tekstu.

Aktualizacja oferty HBO GO – co tym razem dodano?

HBO GO logo

Nie ma co ukrywać – w bibliotece HBO GO można znaleźć naprawdę wiele świetnych pozycji. Teraz oferta platformy się jeszcze powiększyła, bo kilka pozycji zostało dodanych. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • Kat i jej zespół (2019) [+ audio, + napisy]
  • Ray Donovan (2013) [odcinek S07E09] [+ audio, + napisy]
  • Outsider (2020) [2 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Work in Progress (2019) [odcinek S01E06] [+ audio, + napisy]
  • Słowo na L: Generacja Q (2019) [odcinek S01E06] [+ audio, + napisy]
  • Przed egzekucją (1995) [+ audio, + napisy]

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi 9T Pro, OnePlus 7T, AirPods 2019 z etui ładującym i więcej w super cenach

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dziś na HBO GO dodano łącznie 6 nowych pozycji. Niestety na tym nie koniec, bo na 26 stycznia platforma zaplanowała usunięcie filmu „Mewa” z 2018 roku. Dobrze jednak, że mowa tylko o jednej produkcji – zawsze mogło być gorzej. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z jakich nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x