ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy fold 2 moto razr w20 5g sdc 19

Samsung Galaxy Z Flip, czyli Galaxy Fold 2 i Bloom odchodzą na bok

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Nie za mało tych składanych smartfonów od Samsunga? Skąd się wziął Galaxy Z Flip? W tym momencie musimy przejść do zupełnie innej kwestii, a mianowicie rozróżnieniem rzeczywistości od plotek. Wiarygodność źródeł możemy sprawdzać na wiele sposobów. Oczywiście najlepszym jest poprawna weryfikacja wcześniejszych przecieków i w tym wypadku w ostatnich miesiącach, a nawet już latach wyróżnia się postać, która ukrywa się na Twitterze pod pseudonimem Ice Universe. To właśnie ona przeżywa ostatnio burzliwy okres, ale tym razem to ona poprawia wcześniejsze plotki.

Samsung Galaxy Z Flip – to ostateczna nazwa dla składanego smartfona dla kobiet?

Jak donosi wspomniany pan, pani, a może nawet grupa osób, tak Samsung nie przedstawi Galaxy Fold 2, ale też nie przedstawi Galaxy Bloom. Składany smartfon Koreańczyków w formie klapki ostatecznie mamy poznać jako Galaxy Z Flip. Bloom daleko nie odchodzi – w końcu w każdej legendzie jest ziarno prawdy, prawda? W tym wypadku faktycznie Samsung za zamkniętymi drzwiami mógł opowiadać o oczekiwanym smartfonie jako Bloom.

Wszystko sprowadza się do tego, że… Bloom to nazwa kodowa Galaxy Z Flip tak jak Galaxy S20 to Picasso, a Galaxy Note10 Da Vinci i tak można wymieniać w nieskończoność.

Zobacz też: Polacy drukują wątroby w 3D – technologia stale się rozwija.

Tym samym po raz kolejny przekonujemy się, jak plotki potrafią szybko odwracać sytuację. Tydzień temu po prostu czekaliśmy na Samsunga Galaxy Fold 2, a tymczasem okazuje się, że za niecały miesiąc, 11 lutego, poznamy Galaxy Z Flip z nazwą kodową Bloom. Smartfon nadal ma być kierowany w stronę kobiet – czy dla nich nazwa ma jakkolwiek większe znaczenie? Nie sądzę, więc też nie zdziwmy się, jak jutro omawiane urządzenie będzie nazywać się zupełnie inaczej, podczas gdy Samsung po cichu śmieje się w swoich biurowcach.

Źródło: Twitter (IceUniverse)

Sprawdź najnowsze wpisy