Drobnych zmian ciąg dalszy. Google tym razem postanowiło urozmaicić Sklep Play o dodanie specjalnej sekcji z ocenami i opiniami, które wręczyliśmy i powinniśmy wręczyć. Amerykanie, jak to mają w zwyczaju, nie zbierają wielu zmian i przedstawiają nową wersję. Jeśli coś jest gotowe, to od razu zostaje udostępniane użytkownikom. Tak też jest w tym przypadku, choć oczywiście jeszcze nie wyprzedzajmy faktów, bo Google ma też inną tradycję.

Oceny sprzed lat z opiniami, czyli Sklep Play przygotował nową sekcję

Sklep Play, czyli zbiór gier i programów, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. To między innymi ten punkt, dla którego Android jest liderem mobilnego rynku. Przez lata na pewno przerobiliście od groma tytułów i być może wiele z nich oceniliście. Przez lata też wiele mogło się zmienić, więc Google swego czasu wprowadziło informację, że dany komentarz tyczy się starszej wersji. Dlatego dzisiaj możecie w jednym miejscu znaleźć wszystkie opinie i oceny, które wystawiliście kiedykolwiek, jak i listę aplikacji, które jeszcze możecie ocenić. W moim przypadku okazało się, że kilka opinii zaktualizowałem, gdyż faktycznie dzisiaj odbiór jest zupełnie inny. Kilka komentarzy po wielu latach też wydaje się zabawnych.

Zobacz też: Przyszedł czas na budżetowe routery Wi-Fi 6 – Netgear prezentuje pierwszy model.

O ile w moim przypadku na większości dostępnych urządzeń miałem dostęp do omawianej sekcji ocen i opinii w Sklepie Play, tak Google naturalnie nie udostępnia tych zmian wszystkim na całym świecie w jednym momencie. Niemniej to ten typ nowości, który prawdopodobnie jest zależny od wersji aplikacji – na moich urządzeniach jest to 17.9.19.

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.