Galaxy A51 5G

Samsung Galaxy A51 będzie najbardziej rozchwytywanym smartfonem z… 5G?

Newsy

Minione 12 miesięcy przedstawiły światu pierwsze smartfony z 5G. W dopiero co rozpoczętym roku ma nastąpić pierwsza, istotna popularyzacja tej technologii. Powoli przestaje ona być dedykowana wyłącznie flagowcom, co już widać po wielu nowościach. Samsung też nie chce zostać w tyle, ale wiele wskazuje na to, że Galaxy A51 z 5G pójdzie o zdecydowany krok naprzód. Tak, smartfon zaprezentowany razem z Galaxy A71 może doczekać się specjalnej wersji.

Samsung Galaxy A51 w wersji 5G ma szansę podbić rynek

samsung galaxy a51 5g wyglad specyfikacja

Ostatnie tygodnie obfitowały w wiele premier tanich smartfonów z 5G. Poznaliśmy Redmi K30 czy też Oppo Reno3, czyli pierwsze smartfony z układami dla topowych średniaków wraz ze zintegrowanymi modemami technologii nowej łączności. Galaxy A51 jest dedykowany zdecydowanie mniej wymagającym odbiorcom. Dlatego pojawienie się w Sieci wzmianki o specjalnej wersji tego smartfona z 5G mogą zostać uznane za zaskakujące. Nowe urządzenie SM-A516N zaczęło krążyć po Internecie i naturalnie nawiązuje do SM-A515F, czyli Galaxy A51. Ostatnia litera w tym pierwszym oznacza, że jest to model dedykowany Korei Południowej, ale niewykluczone, że pojawi się też A516F, czyli wersja międzynarodowa. Pozostaje jedynie zagadka w postacie zastosowanego układu. Galaxy A51 napędzany jest przez Exynosa 9611, któremu naprawdę daleko do Snapdragona 765G i MediaTeka Dimensity 1000. Nawet niedawno pokazany MiedaTek Dimensity 800 wydaje się zbyt mocny, nie mówiąc o autorskim Exynosie 980.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Automatyczne uzupełnianie haseł przez Google będzie bezpieczniejsze.

Niedawno świat obiegła informacja, że Samsung rozmawia z MediaTekiem, więc być może ujrzymy kolejne układy z rodziny Dimensity, które właśnie zadebiutują przy okazji premiery Galaxy A51. Tymczasem jeśli naprawdę jesteście zainteresowani tanim 5G, to pamiętajcie o propozycji Coolpada.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x