ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Angry Birds Transformers, czyli połączenie sił Rovio i Hasbro

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
birds transformers

Angry Birds to już nie tylko wyżywanie się na zamkniętych w klatkach świniach, to również pasjonujące wyścigi oraz gra RPG. Jednak już od miesiąca wiemy o współpracy Rovio z Hasbro, a w takiej drużynie może powstać tylko jedno – Angry Birds Transformers. Czyżby twórcy w studio chcieli przerosnąć efektownością produkcje Michaela Baya?

Twórcy nie określili jeszcze dokładnie jaką ścieżką pójdą, a tym samym nie możemy być pewni gatunku nadchodzącej produkcji. Angry Birds Go! oraz Angry Birds Epic pokazują, że fiński producent nie boi się próbować nowych rzeczy, więc i tym razem spodziewajmy się czegoś świeżego. Z okazji tegorocznego Comi-Con został nawet wypuszczony zwiastun – niestety jest to tylko film promocyjny, nie prezentuje żadnego fragmentu rozgrywki. Możemy się jednak domyślać, że Angry Birds Transformers przybierze nieco rozbudowany model zabawy. Naszym zadaniem być może będzie unikanie wrogiego ostrzału przybierając różne formy.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ExD-ZX-Z_Ds#t=12[/youtube]

Produkcja wygląda bardzo interesująco i może być kolejnym świeżym tchnieniem w życie marki. Dobrze, że Rovio nie decyduje się stać w miejscu, a próbuje stwarzać dla graczy coś nowego, przedstawiając im różne formy rozrywki z Wściekłymi Ptakami. Sądząc po zwiastunie dostaniemy niezobowiązującą pozycję, dzięki której będziemy mogli się zrelaksować w każdym miejscu i chłonąć lekkość rozgrywki. Miejmy nadzieję, że nie będzie to tylko odcinanie kuponów i zdobywanie sukcesu za sprawą niedawnej premiery filmu „Transformers: Wiek Zagłady”.

Lubicie gry od Rovio? A może zaopatrzyliście się nawet w jakieś gadżety z Angry Birds?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy