Epic Games Store to stosunkowo nowa na rynku platforma pokroju Steama, która desperacko próbuje zdobyć nowych użytkowników. Firma objęła dość interesującą taktykę, która polega na rozdawaniu graczom darmowych gier. Dziś bez żadnych opłat można zgarnąć produkcję pod tytułem Sundered: Eldritch Edition. Należy się jednak spieszyć, bo oferta jak zawsze jest ograniczona czasowo.

Sundered: Eldritch Edition za darmo przez ograniczony czas od Epic Games

Sundered: Eldritch Edition

Sundered to gra niezależna autorstwa niewielkiego studia Thunder Lotus Games. Wcielamy się tu w postać włóczęgi imieniem Eshe, któremu przyszło zwiedzać postapokaliptyczny świat. Duże znaczenie w stosunku do rozwoju fabuły gry mają nasze wybory, od których zależało będzie m.in. jakie zakończenie otrzymamy. Co ważne, Sundered to gra „na kilka razy”, gdyż jej świat jest za każdym razem generowany losowo.

Zobacz także: Bardzo groźne aplikacje usunięte z Google Play – natychmiast je odinstaluj, jeśli z nich korzystasz!

Cena regularna Sundered: Eldritch Edition wynosi w Epic Games Store dokładnie 71,99 zł, więc całkiem sporo. Na szczęście od dziś do przyszłego czwartku (16.01.2020) do godziny 17:00 grę można zgarnąć całkowicie za darmo. Aby tego dokonać, wystarczy udać się na stronę produkcji w Epic Games Store i będąc zalogowanym na swoim koncie kliknąć duży, różowy przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tego kroku gra zostanie przypisana do waszego konta i w dowolnej chwili będziecie mogli ją pobrać. Ściągacie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.