Premiera rodziny Galaxy S20 od Samsunga odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Kolejne doniesienia i plotki rzekomo jej dotyczące narastają jak grzyby po deszczu, co zresztą jest zrozumiałe. Oczywiście nie wszystkie z nich okażą się prawdziwe – jest szansa, że to stwierdzenie dotyczy także tej, która mówiła o ekranie 2K z odświeżaniem na poziomie 120 Hz.

Galaxy S20 bez ekranu z odświeżaniem 120 Hz? To jedna z możliwości

Nie tak dawno temu Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, poinformował, że seria Galaxy S20 dostanie wyświetlacze z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Niestety teraz ten sam mężczyzna sugeruje, że Samsung zmienił plany i nadchodzące flagowce jednak nie będą mogły się pochwalić wyczekiwaną nowością.

Zobacz także: Bardzo groźne aplikacje usunięte z Google Play – natychmiast je odinstaluj, jeśli z nich korzystasz!

Ciężko powiedzieć, jaki scenariusz się spełni, bo na dobrą sprawę nie można nazwać tweeta Ice Universe stwierdzeniem. Oczywiście cały czas mamy do czynienia z plotkami, co oznacza, że Samsung może nas zaskoczyć gdzieś pośrodku i sprawić S-dwudziestkom np. ekran z odświeżaniem 90 Hz. Nie ma jednak co gdybać – wszystkie dowiemy się już 11 lutego, kiedy to Koreańczycy oficjalnie pokażą światu rodzinę Galaxy S20 oraz następcę Galaxy Fold, czyli Galaxy Fold 2. Kupilibyście któregoś z nowych flagowców Samsunga, gdyby faktycznie okazało się, że nie zostaną wyposażone w ekrany 120 Hz? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: wcftech

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.