motorola one vision exynos wyglad specyfikacja

Motorola One Vision otrzymuje Androida 10

Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne w październiku ubiegłego roku, lecz niestety nadal wiele smartfonów może o nim tylko pomarzyć. Nie oznacza to jednak, że producenci nie wydają aktualizacji, bo jest wręcz przeciwnie – po prostu taki urok Androida, że nowe wersje systemu rozprzestrzeniają się dość wolno. Dziś wyczekiwane uaktualnienie otrzymała już Nokia 6.1, a teraz Android 10 zawitał na całkiem udaną Motorolę One Vision.

Motorola One Vision w końcu z wyczekiwaną aktualizacją do Androida 10

Motorola One Vision Android 10

W listopadzie ubiegłego roku Motorola wypuściła pierwszą betę Androida 10 dla modelu One Vision. Testy najwyraźniej zakończyły się pomyślnie, gdyż już dziś firma rozpoczęła udostępnianie finalnej wersji Zielonego Robocika dla wspomnianego smartfona. Aktualizacja została oznaczona numerem QSA30.62-24 i na chwilę obecną dotarła tylko do wybranych użytkowników w Brazylii – jest udostępniana falami drogą OTA.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: HTC w 2019 roku poradziło sobie fatalnie – wyniki finansowe firmy doprowadzają do rozpaczy

Uaktualnienie wprowadza m.in. systemowy tryb ciemny, zupełnie nową nawigację gestami i większą kontrolę nad prywatnością, a ponadto zawiera styczniowe poprawki zabezpieczeń. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie, kiedy aktualizacja zawita w innych regionach świata, jednak raczej już za niedługo. Jeśli nie możecie się doczekać Androida 10, to polecam udać się do ustawień i spróbować wywołać uaktualnienie ręcznie. Jeśli się nie pojawia, to oznacza, że musicie po prostu poczekać.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x