Lenovo szykuje się do prezentacji swojego 6-calowego smartfonu z najwyższej półki

Newsy

lenovo k920 12131

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Chiny rosną w siłę i nikt temu nie może zaprzeczyć. Już niemalże na każdym rynku sprzedaży pokazują swoje pazury. Nie inaczej jest z mobilnymi urządzeniami. Niemniej jednak nie tylko drobne firmy tworzące marnej jakości smartfony składają się na tę potęgę. Są jeszcze znane i poważane marki pokroju Lenovo.

 

Ten chiński producent znajduje się już w czołówce światowego rankingu najpopularniejszych firm tworzących mobilne urządzenia. Do tego spisu dołączyła także Motorola, która już należy właśnie do Lenovo. Jednak Chińczycy również produkują interesujące smartfony i niedługo pojawi się kolejny. Pewien czas temu opisywałem model K920, który mógłby w stanie mierzyć się jak równy z równym (a być może i lepszy) z topowymi urządzeniami od Samsunga, Sony, HTC czy też LG.

 

lenovo k920 3

 

Już niedługo Lenovo pokaże światu właśnie następcę Vibe Z. Wewnątrz tego modelu znajdziemy między innymi Snapdragona 801 z 3 GB RAM jak i 6-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440). Oczywiście nie zabraknie też interesującego designu, który zgrywa się z aparatem 16 MPx (z optyczną stabilizacją obrazu). Ten chiński produkt także nie odbiega od coraz popularniejszego trendu zdjęć „selfie” toteż przedni moduł służący do tworzenia fotografii posiada matrycę 5 MPx. Całością zarządzać będzie Android 4.4 KitKat zainstalowany na wbudowanej pamięci o pojemności 32 GB.

 

lenovo k920 2

 

Oficjalna premiera Lenovo K920 odbędzie się stosunkowo niedługo, bo 5 sierpnia. Niestety nie wiemy nic na temat europejskiej odmiany, gdyż dotychczas ujawniono wersję DualSIM skierowaną na chiński rynek.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x